FOTO ⟩ "Gaismas pilī" koncerta pavadījumā izrādīta dokumentālā filma par grupu "Pienvedēja piedzīvojumi"

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" dokumentālās filmas pirmizrāde un koncerts
Grupas "Pienvedēja Piedzīvojumi" dokumentālās filmas pirmizrāde un koncerts Foto: Jānis Škapars/TVNET GRUPA

Par grupu “Pienvedēja piedzīvojumi” tapusi dokumentālā filma, kuru veidojis pieredzes bagātais kino režisors Jānis Orbidāns. Filma savu pirmizrādi piedzīvoja sestdien, 23. septembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Ieskaties sagatavotajā foto galerijā no pirmizrādes!

“Pie filmas strādājām četrus gadus. Beidzot tā ir gatava, un ar rezultātu esam ļoti apmierināti. Ļoti ceram, ka skatītāji uzzinās ko jaunu par grupas, kura nākamgad atzīmē 30 gadu jubileju, dalībniekiem,” stāsta filmas režisors Jānis Orbidāns.

“Strādāt ar Jāni un filmēšanas komandu bija aizraujoši,” par sadarbību ar režisoru stāsta grupas ģitārists Aldis Lunde-Kurzemnieks. “Pirmo reizi iejutāmies gan aktieru, gan varoņu lomās. Ar iznākumu esam ļoti apmierināti un ar interesi vērosim, kā skatītāji uztvers līdz šim nezināmus faktus par grupas dalībniekiem.”

Aplūko filmas tīzeri!

Filmas pirmizrāde pārauga grupas koncertā, kurā izskanēja grupas lielākie hiti. Šāds pasākuma formāts ir līdz šim nebijis notikums Latvijas rokmūzikas vēsturē.

Jānis Orbidāns ir režisors ar vairāk nekā 15 gadu TV pieredzi, līdzautors seriāliem "Pa kokas pēdām. Kolumbija", "Briedis pret Briedi" un neskaitāmiem citiem TV projektiem, kā arī viens no kinofilmas "Dzimuši hokejam" autoriem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu