Pasečņiks gūst 15 punktus "Palencia" neveiksmē ACB spēlē

Anžejs Pasečņiks
Anžejs Pasečņiks Foto: FIBA.com

Latvijas izlases basketbolists Anžejs Pasečņiks 23. septembrī Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā izcēlās ar 15 punktiem, viņa pārstāvētajai "Palencia" zaudējot, kamēr citā spēlē papildlaikā uzvaru izcīnīja Rodions Kurucs un Mursijas UCAM.

"Palencia" izbraukumā ar rezultātu 64:84 (20:28, 11:19, 18:27, 15:10) atzina Kompostelas "Obradoiro" pārākumu.

Pasečņiks laukumā bija 19 minūtes un 18 sekundes un realizēja četrus no septiņiem divu punktu metieniem un septiņus no deviņiem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, nopelnīja trīs piezīmes, izprovocēja septiņus pretinieku sodus, sakrāja +/- rādītāju -14 un tika pie efektivitātes koeficienta 19.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Tress Tinkls, bet "Palencia" vienībā 15 punktus guva Pasečņiks un Vitors Benite.

Citā mačā Kurucs un Mursijas UCAM izbraukumā ar rezultātu 104:101 (24:25, 15:15, 18:17, 19:19, 28:25) uzvarēja "Granada".

Kurucs spēlēja 24 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā grozā meta trīs no četriem divu punktu metieniem un guva sešus punktus, kā arī atzīmējās ar četrām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, vienu kļūdu, piecām piezīmēm, vienu izprovocētu sodu, un sakrāja +/- rādītāju +9, noslēdzot maču ar efektivitātes koeficientu pieci.

Mursijas komandas labā 25 punktus guva Dilans Eniss, kamēr mājiniekus no zaudējuma neglāba Kristianu Felisiu 24 punkti.

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempionu kļuva "Barcelona", kas finālsērijā ar 3-0 uzvarēja Madrides "Real".