Rinkēvičs: Latvija gatava slēgt robežu ar Baltkrieviju masveida migrantu pieplūduma gadījumos

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs (no kreisās) un Vācijas aizsardzības ministrs Boriss Pistoriuss tikšanās laikā Rīgas pilī.
Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs (no kreisās) un Vācijas aizsardzības ministrs Boriss Pistoriuss tikšanās laikā Rīgas pilī. Foto: Edijs Pālens/LETA

Masveida migrantu pieplūduma gadījumos Latvija ir gatava slēgt robežu ar Baltkrieviju, norādīja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, otrdien Rīgas pilī tiekoties ar Vācijas aizsardzības ministru Borisu Pistoriusu.

Tikšanās laikā pārrunāta līdzšinējā Vācijas iesaiste reģiona drošībā, kā arī potenciālie hibrīdapdraudējuma riski uz NATO robežas, informēja valsts pirmās personas padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Rinkēvičs izteicis pateicību par Vācijas iesaisti Baltijas reģiona drošībā un plāniem palielināt bruņoto spēku skaitu, tostarp apliecināja Latvijas gatavību 2024. gadā uzņemt Vācijas kaujas lidmašīnu rotāciju Lielvārdē.

Pārrunājot hibrīduzbrukumu potenciālu uz Latvijas robežas no Baltkrievijas, Rinkēvičs norādījis, ka Latvija ir gatava veikt visus nepieciešamos pasākumus, tostarp slēgt robežu ar Baltkrieviju un Krieviju.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu