Daneviča: Artuss nesaprot, ka patiesībā nodara pāri savam bērnam (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Starp aktrisi Dārtu Daneviču un bijušo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu izcēlies strīds par kopīgā bērna pirmsskolas izglītības iestādes izvēli. Kaimiņš vērsās bāriņtiesā ar sūdzību, ka nepiekrīt Danevičas izvēlei. Lai gan Danevičai bija lērums argumentu, kāpēc viņas izvēlētā pirmsskolas izglītības iestāde būtu laba bērnam, bāriņtiesa lēma, ka dēla interesēs nav apmeklēt Dārtas izvēlēto pirmsskolas izglītības iestādi. Dārta sarunā ar TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnālu "Klik" uzsver, ka ir sašutusi par bāriņtiesas lēmumu, bet nav gatava padoties.

Lūgta dalīties viedoklī par to, kāpēc bērna tēvs principiāli noraida bērna mātes izvēles attiecībā uz abu kopīgo bērnu, Dārta saka: "Man šķiet, ka tas ir labs apliecinājums tam, ka viņš to nedara rūpēs vai mūsu kopīgā bērna interesēs, bet to dara tāpēc, lai turpinātu un eskalētu konfliktu. Šis fakts ir konstatēts arī mūsu psiholoģiskajā izpētē, kur mūsu nozīmētā psiholoģe konstatēja, ka pie katras izdevības tiek uzturēts un eskalēts konflikts.

Es uzskatu, ka viņš neredz bērnu, bet tikai mani, un viņš vēlas ieriebt tikai man, un viņš nesaprot, ka patiesībā viņš nodara pāri savam bērnam. Manuprāt, viņš līdz tam nav nonācis.

Kāpēc es šo stāstu - es nevēlos ķidāt Artusu, tā ir viņa problēma un viņa motīvi, mani vairāk interesē bāriņtiesa, kura pieņem absurdus lēmumus, pamatojoties uz vēl absurdākiem argumentiem. Saprotiet mani pareizi, bāriņtiesai būtu jābūt kompetentai iestādei, kurai būtu jāstrādā bērna interesēs."

Pēdējā labā un vērtīgā komunikācija man ir bijusi ar tiesībsargu, kurš man devis praktiskus un vērtīgus padomus, kā man rīkoties." Arī šajā situācijā Dārta vērsusies pie tiesībsarga, lūdzot izskatīt viņas iesniegumu un izskatīt bāriņtiesas darbu. Uz to joprojām gaida atbildi.

Pilnu interviju par strīdu, abu attiecībām un Dārtas atklājumiem lasiet TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnālu "Klik".

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu