Batņa ar precīzi raidītu ripu tukšos vārtos nodrošina "Jukurit" uzvaru Somijas čempionāta spēlē

Latvijas hokejists Oskars Batņa
Latvijas hokejists Oskars Batņa Foto: Mikkelin Jukurit (X)

Latvijas hokejists Oskars Batņa 30. septembrī guva vārtus Somijas čempionāta spēlē un palīdzēja viņa pārstāvētājai Mikeli "Jukurit" gūstot panākumu.

"Jukurit" izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) uzvarēja Vāsas "Sport".

Batņa izcēlās ar precīzu metienu pamatlaika pirmspēdējā minūtē, kad pretinieki spēlēja ar tukšiem vārtiem. Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 14 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā mačā Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP mājās ar rezultātu 7:3 (2:1, 2:1, 3:1) pārspēja Lapēnrantas "SaiPa". Tumānovs spēlēja astoņas minūtes un 47 sekundes un atzīmējās statistikā ar diviem metieniem pa vārtiem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Jukurit" ar 15 punktiem septiņās spēlēs ieņem oyto vietu, bet Jiveskiles JYP ar 13 punktiem septiņos dueļos ir sestajā pozīcijā 15 komandu konkurencē.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.