ŅEM VĒRĀ Piektdien satiksmei tiks atvērts Ķekavas apvedceļš

LETA
Ķekavas apvedceļa būvniecības darbi.
Ķekavas apvedceļa būvniecības darbi. Foto: Evija Trifanova/LETA

Piektdien, 13.oktobrī, Ķekavas apvedceļš tiks atvērts satiksmei un pieejams ceļa lietotājiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Jaunizbūvētā Ķekavas apvedceļa svinīgais atklāšanas pasākums sāksies plkst.11, plānots, ka ap plkst.12 jaunais apvedceļš būs atvērts satiksmei.

Pasākumā piedalīsies satiksmes ministrs Kaspars Briškens (P), LVC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, privātā partnera pārstāvis, TIIC vadītājs Manuels Ravara Karijs (Manuel Ravara Cary), Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) direktora vietnieks Mārtiņš Brencis, Ziemeļu Investīciju bankas viceprezidente Šanete Vītaspa (Jeanette Vitasp) un Eiropas Investīciju bankas Baltijas biroja vadītāja Virginija Gecaite.

Jau ziņots, ka Ķekavas apvedceļa būvdarbus bija plānots pabeigt līdz 2023.gada beigām, savukārt ceļa uzturēšanu privātais partneris veiks vēl 20 gadus pēc būvdarbu pabeigšanas, līdz ar ko visa publiskās un privātās partnerības projekta pabeigšana plānota 2043.gadā.

Ķekavas apvedceļa, tostarp pamattrases, paralēlo ceļu, pārvadu un citas saistītās infrastruktūras tehniskā projekta izstrādi un būvdarbus īsteno privātais partneris AS "Kekava ABT" un tā piesaistītie apakšuzņēmēji, bet būvuzraudzību nodrošina SIA "Firma L4".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu