FOTO Ielūkojies, kā aktieri un viesi rokzvaigžņu cienīgā stilā atzīmēja seriāla "Tējas laiks" pirmizrādi

Apollo.lv
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 26. oktobrī, kinoteātrī "Splendid Palace" drūzmējās aktieri, slavenības un citi viesi, lai piedzīvotu rokenrola svētkus Go3 oriģinālseriāla "Tējas laiks" pirmizrādē. Seriāla galvenie varoņi izpildīja vienu no savām dziesmām un baudīja īstu rokzvaigžņu cienīgu pielūgsmi, savukārt ieradušies viesi bija tērpušies atbilstoši seriāla tematikai.

Kad kinoteātri "Splendid Palace" bija sapulcējies krietns skaits viesu, aktiera Ritvara Gailuma pavadībā uz pasākumu ieradās grupa "Tējas laiks", kurus sagaidīja ar ovācijām un atbalsta saucieniem. Viesi nekavējoties metās iemūžināt fotogrāfijas kopā ar grupas dalībniekiem un seriāla galvenajiem varoņiem Arvi Reiku, Mārtiņu Kalniņu, Niklāvu Kurpnieku, Tomu Kursīti un "Vilku", kura lomas atveidotājs ir kāds leģendārs Latvijas mūziķis, ko skatītāji seriālā var mēģināt atpazīt.

Starp viesiem netrūka slavenību – seriāla aktieri, televīzijas industrijas pārstāvji, mūziķi un mediju pārstāvji. Lielākā daļa viesu bija ievērojuši dreskodu un ieradās tērpušies atbilstoši rokenrola tematikai.

Kad emocijas pēc grupas ierašanās bija rimušās, viesi tika aicināti uz lielo zāli, lai kopīgi noskatītos seriāla pirmās divas epizodes, kas tika pavadītas ar klātesošo smiekliem un emocijām. Melnā komēdija pārsteidza ar atklātību un seriālā redzamajām slavenībām – otrajā sērijā kāds ļoti populārs mūziķis ekrānā parādījās pilnīgi kails.

Foto: Seriāla "Tējas laiks" pirmizrāde kinoteātrī "Splendid Palace"

Pirms sēriju noskatīšanās grupa "Tējas laiks" klātesošos iesildīja ar vienu no seriāla dziesmu dzīvo izpildījumu. Klātesošie cēlās kājās, dziedāja līdzi un atbalstīja ar ovācijām.

Seriāla stāsta centrā ir grupa "Tējas laiks", kas pēc veiksmīga hita publicēšanas acu mirklī kļūst slaveni. Grupai ne vien jākoncertē pa visu Latviju, bet arī jāpierāda, ka viņu varēšana neaprobežojas ar vienu dziesmu jeb viņi nav one hit wonder. Kā jau kārtīgai rokgrupai pienākas, viņi tiek ierauti uzdzīves, kārdinājumu un slavas virpulī, kas izaicinās gan viņu raksturus, gan arī draudzības spēku.

Jau šodien seriāla pirmo sēriju ikviens var noskatīties nākamās paaudzes televīzijā Go3. Jaunas epizodes katru piektdienu. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu