Baltijas valstīs degviela paliek lētāka

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs attēls.
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Čīka/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenas kritās, liecina apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Pašlaik augstākās benzīna cenas ir Tallinā, seko Rīga un tad Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela pašlaik visdārgākā ir Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena, salīdzinot ar iepriekšējo piektdienu, kritās par 1,8% - līdz 1,684 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena saruka par 1,1% - 1,724 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena kritās par 2,2% - līdz 1,559 eiro par litru. Dīzeļdegvielas cena saruka par 1,9% - līdz 1,584 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena kritās par 3,4%, un šīs darba nedēļas beigās maksāja 1,719 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena saruka par 1,8% - līdz 1,619 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nemainījās tikai Tallinā, kur cena saglabājās 0,68 eiro par litru. Rīgā autogāzes cena auga par 2,8% un maksāja 0,735 eiro, bet Viļņā kāpa par 4,7% - līdz 0,662 eiro.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu