Slavenā "tiktokere" Sendija atklāj, cik viņai izmaksā friziera apmeklējums (3)

Sejas.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

"Tiktokere" Sendija Gabriela Oficiere, kura nesen apprecējās ar mīļoto sievieti fitnesa treneri Danutu Tammi un piedzīvoja vizuālās pārvērtības, atklāj, cik viņai izmaksā friziera apmeklējums.

Šovā "Slavenības. Bez filtra" Sendija atklāj, ka viņa varētu būt biezāko matu īpašniece Rīgā. Viņa saskārusies ar situāciju, kad frizieris aicina palīgā kolēģi un divatā žāvē matus.

Dāmas aizrunājās arī par savu dārgāko friziera apmeklējumu.

“Atceries, mēs bijām frizētavā, kad man tikai izbalināja saknes. Toreiz rēķins bija 450 – par abām kopā. Tas vēl bija 2018. gads – iedomājies, cik tagad tas maksātu. Es domāju, ka viņi paprasītu visus 600,” prāto Sendija.

Jau ziņots, ka viņa nesen no blondīnes kļuva par rudmati.

Atgādinām, ka par Latvijas slavenāko sieviešu pārīti dēvētās Sendija un Danute nosvinēja kāzas septembra vidū Latvijā, bet pēc tam devās uz Dānijas galvaspilsētu Kopenhāgenu, kur oficiāli salaulājās, jo Latvijā neatzīst viendzimuma laulības.

Sendija un Danute ir attiecībās sešus gadus. "Sākumā bijām labākās draudzenes. Tad pamazām sākām viena otrai pakārtoties. Līdz jūtas pārņēma veselo saprātu un konstatējām, ka bez otras nevaram dzīvot," reiz sacīja Sendija.

Iepriekš viņas bijušas attiecībās ar vīriešiem.

Vairāk skaties 1188.lv!

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu