Kurzemē par seksuālu vardarbību pret bērniem tur aizdomās cietušo radiniekus

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Vardarbība pret bērniem. Ilustratīvs attēls
Vardarbība pret bērniem. Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Valsts policija Kurzemē oktobrī prokuratūrai nosūtījusi četras krimināllietas, kurās virkne personu, tostarp cietušo radinieki, tiek turēti aizdomās par seksuālu vardarbību pret bērniem, informēja policija.

Šā gada sākumā policijā saņemta informācija par iespējamu seksuālu vardarbību pret mazgadīgu meiteni no viņas tēva puses. Policijā noskaidrots, ka vīrietis ar mazgadīgo meitu veica seksuāla rakstura darbības "nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi fiziskā saskarē ar meitu, izmantojot viņas bezpalīdzības stāvokli vecuma dēļ, izmantojot uzticību un autoritāti".

Turpinot izmeklēšanu kriminālprocesā, policija guvusi arī pierādījumus tam, ka pret vīrieša mazgadīgo dēlu veikta fiziska vardarbība.

Citā kriminālprocesā kāds vīrietis tiek turēts aizdomās par ilgstoši veiktām seksuāla rakstura darbībām pret savas dzīvesbiedres meitu. Pret vīrieti sākts kriminālprocess par seksuāla rakstura darbību nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi, lietojot vardarbību, draudus vai izmantojot uzticību, autoritāti vai citādu ietekmi uz cietušo.

Trešajā no lietām divas nepilngadīgas personas tiek turētas aizdomās 13 epizodēs, kad tās veikušas seksuālu vardarbību pret divām mazgadīgām personām, kuras nav sasniegušas 14 gadu vecumu. Vardarbība veikta ilgākā laika periodā un personas bija savstarpēji pazīstamas.

Tāpat izmeklēšana pabeigta kriminālprocesā pret kādu pilngadīgu jaunieti, kurš tikšanās laikā izvarojis nepilngadīgu jaunieti.

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu