Latgalē vīrietis draud nogalināt sava mazgadīgā bērna māti. Tiesa piespriež 30 dienu cietumsodu (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Vardarbība. Ilustratīvs foto
Vardarbība. Ilustratīvs foto Foto: Pixabay

Latgales rajona tiesa kādam vīrietim piespriedusi 30 dienu cietumsodu par draudēšanu sava mazgadīgā bērna mātei, aģentūra LETA noskaidroja prokuratūrā.

Vīrietis apsūdzēts par to, ka sava mazgadīgā bērna mātei izteica draudus nogalināt un nodarīt viņai smagu miesas bojājumu.

Minēto sodu minētajā apmērā tiesas debatēs apsūdzētajam lūdza piespriest arī valsts apsūdzības uzturētājs.

Kā izriet no lietas materiāliem, apsūdzētais, izmantojot savu profilu sociālajā vietnē "Instagram", sava mazgadīgā bērna mātei nosūtīja ziņas ar tiešiem draudiem ar viņu izrēķināties.

Sūtītie ziņojumi saturēja draudošu, cinisku, aizskarošu un pazemojošu saturu, kā, piemēram, "…es jūs visus saplēsīšu; … sitīšu tavus radus..; …menti nolādētie tev nepalīdzēs, žēl, ka nebūšu tavās bērēs…; … es tev ielikšu smadzenes, ka vispār staigāsi kā idiote pēc tā visa".

Apsūdzētā teiktos vārdus sieviete uztvēra kā reālus draudus, jo viņa zināja, ka apsūdzētais jau 2021.gadā ir sodīts par draudiem nodarīt viņai smagus miesas bojājumus.

Tāpat apsūdzētais izteica tiešus draudus fiziski izrēķināties arī cietušās sievietes tēvam, nosūtot ziņu ar tekstu "Aprīlis būs tavs pēdējais mēnesis 1000% garantēti".

Tiesa apmierināja viena cietušā pieteikto morālā kaitējuma kompensāciju, nosakot, ka apsūdzētajam jāsamaksā cietušajam 5000 eiro.

Spriedumu iespējams pārsūdzēt Latgales apgabaltiesā.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu