NHL rezultatīvākais spēlētājs Hjūzs guvis savainojumu

Džeks Hjūzs
Džeks Hjūzs Foto: AP/Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājs Džeks Hjūzs 3. novembrī Sentluisā guva savainojumu viņa pārstāvētās Ņūdžersijas "Devils" zaudējumā izbraukumā.

Hjūzs pirmā perioda vidū guva pleca savainojumu. Pēc spēles komandas treneris Lindijs Rafs teica, ka lielāka skaidrība hokejista veselības stāvokli būs sestdien.

Mačā, kurā "Devils" zaudēja ar 1:4 (0:0, 1:2, 0:2), uzvarētāju labā trīs (2+1) rezultativitātes punktus nopelnīja Kevins Heiss, bet uzvarētāju vārtos Džordans Biningtons atvairīja 33 "velnu" metienus.

Pretējā laukuma pusē Akira Šmids atvairīja 31 no 33 metieniem, pēdējās divas ripas mājiniekiem raidot vārtus, kurus vārtsargs bija atstājis, dodot vietu laukuma spēlējam.

Hjūzs ar 20 (5+15) punktiem ir čempionāta rezultatīvākais spēlētājs, par punktu apsteidzot Teodora Bļugera komandas biedru Vankūveras "Canucks" Elīasu Petešonu (5+14).

Jau ziņots, ka piektdien Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" mājās ar 1:5 (0:3, 0:1, 1:1) zaudēja Filadelfijas "Flyers" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā pielietoja četrus spēka paņēmienus un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus mājinieku labā guva Henri Jokiharju, bet viesiem divus (1+1) rezultativitātes punktus nopelnīja Bobijs Brinks.

Viesu vārtsargs Sāmuels Pēšons atvairīja 21 metienu.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien izbraukumā ar Toronto "Maple Leafs".