VIDEO Girgensonam viens metiens pa vārtiem "Sabres" neveiksmē

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Sabres" viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Karolīnas "Hurricanes" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 49 sekundes, no kurām minūti un 30 sekundes spēlēja mazākumā. Latvieša kontā viens metiens pa vārtiem, uzvarēti četri no sešiem iemetieniem un neitrāls lietderības koeficients.

Pamatlaikā "Sabres" rindās precīzi metieni padevās Aleksam Takam un Rasmusam Dalīnam, kamēr mājinieku rindās vārtus guva Tonijs Deandželo un Breidijs Šejs. Papildlaikā uzvaras vārtus "Hurricanes" labā guva Martins Nečass.

"Sabres" ar 13 punktiem 13 spēlēs ieņem 10.vietu Austrumu konferencē.

Nākamo maču Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs piektdien, kad savā laukumā uzņems Minesotas "Wild".