C, 30.11.2023.

Aktieris Kaspars Dumburs pirmo reizi runā par attiecībām ar krievu modeli

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Dumburs/Facebook, ontensonea/Instagram, Apollo.lv kolāža

Aktieris Kaspars Dumburs, viesojoties Dž. Dž. Džilindžera raidījumā "Dž. Spot", atklāti runā par attiecībām ar Sanktpēterburgā dzimušo modeli un arhitekti Alisu Ontensoni.

Dumburs atklāj, ka ievērojis Alisu populārā iepazīšanās vietnē. "Nopirku mašīnu, es tajā brīdī biju brīvs, aktīvs heteroseksuāls vīrietis, un es nokačāju "Tinder". Es kaut ko tur svaipoju, un skatos, aha... Viņa bija atstājusi savu "Instagram" vārdu."

Abi sākuši saraksti un jau nākamajā dienā satikušies. "Mēs satikāmies, pastaigājāmies un tā mēs mēnesi staigājām, runājāmies..." 

Viņš stāsta, ka šī ir viņa pirmā kopdzīve ar sievieti un tieši Alisa bijusi iniciatore tai. Šī viņam ir pirmā attiecību pieredze, kad otrā pusīte arī ir no mākslas pasaules.

Dumburs atklāj, ka viņa mīļotā darbojas kā modele, bet pēc pamatnodarbošanās ir arhitekte, kurai interesē scenogrāfija. Viņa nupat veidojusi scenogrāfiju "Amoralles" modes skatei Rīgas Modes nedēļas ietvaros.  

Foto: "Amoralle" Rīgas modes nedēļā

Dumburs neslēpj, ka iepriekš sāpinājis sievietes.

"Narciss, egoists, lietoju, pazudu, cieta manis dēļ cilvēki, attiecības, man nevarēja uzticēties!" par pagātni saka Dumburs.

Nu viņš ir mainījies un, pēc paša vārdiem, kļuvis "mazāk disfunkcionāls".

"Man ir veselīgākās attiecības, kādas man jebkad dzīvē ir bijušas. Tā ir lielākā dāvana man no Kosmosa," tā aktieris.

Kāzas gan pagaidām nav abu plānos, taču aktieris vēlas bērnus. Šobrīd gan abu aktualitāte ir sarunas par kaķa iegādāšanos. 

Vairāk skaties video!

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu