Pk, 1.12.2023.

Vācija piegādājusi Ukrainai tankus, dronus un transportlīdzekļus

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
"Leopard 1" tanks.
"Leopard 1" tanks. Foto: Filmbildfabrik/Shutterstock

Vācija nodevusi Ukrainai tankus, dronus, speciālos transportlīdzekļus, novērošanas radarus un citu militāro aprīkojumu, liecina Vācijas valdības publiskotā informācija.

Vācijas valdības tīmekļa vietnē publiskots atjaunināts saraksts ar militāro palīdzību, ko Vācijas sniegusi Ukrainai. Tas liecina, ka Ukraina saņēmusi vēl desmit kaujas tankus "Leopard 1 A5", 14 kāpurķēžu visurgājējus "Bandvagn 206", vienu atmīnēšanas tanku "Wisent 1" un piecas visurgājējas ātrās palīdzības mašīnas "Warthog".

Iepriekš Vācija jau piegādāja Ukrainai 20 tankus "Leopard 1 A5", 46 "Bandvagn 206" un desmit tankus "Wisent 1".

Vācija, kas ir otra lielākā ieroču piegādātāja Ukrainai, nosūtīja arī četras militārās kravas mašīnas "HX81" un četras puspiekabes, 16 kravas automobiļus "Zetros" un vēl vairākus citus militāros transporta līdzekļus. Līdzīgi kā ar tankiem, Vācija jau iepriekš piegādāja Ukrainai šādu tehniku.

Ukraina saņēmusi arī vairāk nekā 1000 vienības 155 milimetru munīcijas; 1,5 miljonus šaujamieroču patronu; desmit izlūkošanas dronus VECTOR; 14 radarus GO12 un 10 000 aizsargbrilles no Bundesvēra un rūpniecības krājumiem.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu