C, 30.11.2023.

Nākamā gada vasarā Rīgā uzstāsies grupa "Bi-2"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: b2band/Instagram

Nākamā gada vasarā Rīgā, brīvdabas pasākumu vietā "Wondersala" uzstāsies populārā baltkrievu alternatīvā roka grupa "Bi-2", informē koncerta rīkotāju pārstāvis Uldis Supe.

Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā albuma, gan iepriekšējo gadu hiti "Moļitva", "Skoļzskije uļici", "Moja ļubovj", "Varvara", "Moi rok-n-roll", "Serebro", "Polkovņiku ņikto ne pišet" un citi skaņdarbi.

Supe norāda, ka "Bi-2" jaunais albums "Alleluja", kas ir tūres nosaukuma pamatā, kļuva par tiltu starp divām pasaulēm - pandēmijas laiku un visas cilvēces pagrieziena punktu 2022. gadā. Ierakstā ir iekļautas desmit dziesmas, kurās mūziķi paliek uzticīgi saviem ideāliem - mīlestība, cieņa un brīvība.

Jau vēstīts, ka maijā Krievijas Iekšlietu ministrija "ārvalstu aģentu" reģistrā iekļāva rokgrupas "Bi-2" solistu Jegoru Bortņiku, kurš pazīstams ar skatuves vārdu "Ļova Bi-2".

Ministrija norādīja, ka šādu lēmumu pieņēmusi, jo mūziķis iestājies pret tā dēvēto speciālo militāro operāciju Ukrainā, kā arī "negatīvi izteicies par Krievijas Federāciju, tās pilsoņiem un valsts varas institūcijām".

Maijā vieskoncertu laikā ASV Bortņiks nosodīja Krievijas iebrukumu Ukrainā. Sociālajā tīklā "Instagram" viņš ierakstīja, ka "Putina Krievija izraisa tikai riebumu un pretīgumu" un ka "Putins un viņa garīgi atpalikušie salašņas iznīcinājuši valsti", ar to domājot Krieviju. Bortņiks arī paziņoja, ka nedomā atgriezties Krievijā.

Pagājušā gada aprīlī "Bi-2" atteicās no ieplānotā koncerta Omskā, jo virs skatuves bija reklāmkarogs ar Krievijas agresijas simbolu "Z".

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu