VIDEO ⟩ Olaines pusē avārijā pamatīgi cietis "Citybee" auto (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Sadursme.lv

Starp Olaini un Jaunolaini avārijā iekļuvis koplietošanas servisa "CityBee" auto, portālu TVNET informēja "Sadursme.lv".

Video redzams, ka balts "Volkswagen", visticamāk, ietriecies kokā un ir pamatīgi sadauzīts.

Valsts policija portālu TVNET informēja, ka šodien, 15. novembrī, tika saņemts izsaukums uz Jaunolaini, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums - automašīnas "Volkswagen T-ROC" vadītāja nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta trīs personas, kuras ar gūtajām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē. Valsts policija skaidro notikušā apstākļus.

Uzņēmums "CityBee" portālam TVNET apstiprināja, ka negadījuma iesaistīta viņu automašīna. "Mēs varam apliecināt, ka š.g. 15. novembra rītā kliente, kura vadīja "CityBee" automašīnu, iekļuva ceļu satiksmes negadījumā. Pirmkārt, mēs esam šokēti un apbēdināti par šo negadījumu, bet vissvarīgākais ir tas, ka automašīnā bijušie cilvēki ir dzīvi.

"Šīs rezervācijas laikā ātruma pārsniegšanas noteikšanas sistēma tika aktivizēta divas reizes. Ap plkst. 1:30 kliente saņēma automātisku zvanu, un ātrums tika samazināts. No rīta, plkst. 9:31, mēs manuāli informējām par atkārtotu ātruma pārsniegšanu. 9:39 mūsu sistēma konstatēja IoT ierīces atvienošanos. Pēc mūsu sistēmas datiem, automašīna pirms negadījuma 30 km/h zonā brauca ar ātrumu aptuveni 100 km/h. 9:45 mūsu zvanu centram izdevās sazvanīt klienti, taču viņa nespēja runāt. Mūsu kolēģi nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur jau strādāja mediķi un ugunsdzēsēji," norāda uzņēmums.

Pamatojoties uz "CityBee" sistēmas datiem, kliente, izmantojot uzņēmuma pakalpojumu, pirms šī incidenta nebija izdarījusi nopietnus pārkāpumus.

"Pašlaik notiekošās izmeklēšanas dēļ nevaram sniegt sīkāku informāciju par negadījuma apstākļiem. Mēs pilnībā sadarbojamies ar policiju un sniedzam visu nepieciešamo informāciju, kas palīdz izmeklēšanai. Saskaņā ar mūsu iekšējām procedūrām, klientes profils tika nekavējoties bloķēts. Mēs iestājamies par atbildīgu un drošu braukšanu un esam apņēmušies veicināt atbildīgas un drošas braukšanas praksi. Esam pateicīgi lielākajai daļai mūsu klientu, kuri ir atbildīgi autovadītāji un ievēro ceļu satiksmes noteikumus. Viņi rūpējas par savu un citu satiksmes dalībnieku drošību un veselību," norādīja uzņēmums.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu