C, 30.11.2023.

Sācies gada veiksmīgākais laiks. Ko tas nesīs visām Zodiaka zīmēm

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Alliance Images/Shutterstock

Mīlestības planēta Venera ienāca Svaru zīmē 2023. gada 8. novembrī un paliks tur līdz 2023. gada 4. decembrim. Astrologi uzskata, ka šis ir gada veiksmīgākais laiks visām Zodiaka zīmēm.

Auns

Zvaigznes mudina Aunus mazāk salīdzināt sevi ar citiem un izcelt savas labākās īpašības. Šis ir labs laiks, lai sarunātos ar sevi. Atbildes ir pašos. 

Vērsis

Venera padara Vēršus patiesi neatvairāmus, taču jāiemācās pievērst lielāku uzmanību mazajām lietām, kas bieži vien ir svarīgākas par lielajām.

Dvīņi

Dvīņi būs enerģijas pilni. Nekādi izaicinājumi viņus nebiedēs. Šis laiks jāizmanto lietderīgi, ir labs laiks, lai atrisinātu situācijas, kas šķiet sarežģītas. Viss izdosies!

Vēzis

Vēzim šis laiks jāvelta sev, savai iekšējai pasaulei. Vēzim jāļauj uz āru iznākt tam, ko tur iekšā. Nevajag baidīties parādīt sevi neaizsargātu.

Lauva 

Lauva būs sabiedriskāks nekā jebkad agrāk. Ir labs laiks nodibināt kontaktu ar cilvēku, kas patīk. Ir īstais laiks to izdarīt.

Jaunava

Venera Svaros mudina rīkoties, pienācis laiks likt lietā to, par ko Jaunava  domājusi pārāk ilgi.

Svari

Svariem sācies maģisks periods, mīlestība būs dzīves centrā. Svari piedzīvos patiesi neaizmirstamus mirkļus.

Skorpions

Venera aicina vairāk domāt par sevi, par savām patiesajām vajadzībām. Nav vajadzīgas tērēt savu laiku un enerģiju cilvēkiem, kuri Skorpionus tikai izmanto.

Strēlnieks

Šajā periodā Strēlnieki būs optimistiskāki nekā jebkad agrāk. Viņi spēs ar smaidu stāties pretī jebkurai problēmai, pat visnepatīkamākajai.

Mežāzis

Venera Svaru zīmē dos priekšrocību, īpaši darbā. Mežāži būs ļoti sabiedriski un spēs iegūt to, ko vēlas.

Ūdensvīrs

Mīlestība un optimisms būs šī perioda atslēgas vārdi. Ūdensvīri jutīs, ka spēj sasniegt visu, ko vēlas. Grēks neizmantot šo iespēju.

Zivis

Venera aicina padomāt par savām attiecībām, mīlēt un lolot tos, kuri mīl Zivis tādas, kādas tās ir.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu