Degvielas cenas Baltijas valstīs: novērojamas atšķirīgas tendences

LETA
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs attēls.
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Čīka/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās degvielas cenām bija atšķirīgas tendences - Rīgā cenas nemainījās, Tallinā samazinājās, bet Viļņā degvielas cenas palielinājās, liecina apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Šīs darba nedēļas nogalē augstākās benzīna cenas bija Rīgā, sekoja Tallina un tad Viļņa. Arī dārgākā dīzeļdegviela bija Rīgā, sekoja Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas saglabājās tādas pašas kā nedēļu iepriekš - attiecīgi benzīns maksāja 1,684 eiro, bet dīzeļdegviela - 1,724 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,3% - līdz 1,534 eiro par litru, arī dīzeļdegvielas cena kāpa par 0,3% - līdz 1,544 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,6% un šīs darba nedēļas beigās maksāja 1,679 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 1,9% - līdz 1,579 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Tallinā nedēļas laikā nav mainījušās un maksāja attiecīgi 0,735 eiro un 0,68 eiro par litru. Tikmēr Viļņā autogāzes cena palielinājās par 1,6% - līdz 0,652 eiro par litru.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu