VIDEO Izraēlas armija nāk klajā ar pierādījumiem par "Hamās" sagūstītajiem ķīlniekiem al Šifas slimnīcā

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video.

Izraēlas armijas preses pārstāvis viceadmirālis Daniels Hagari svētdienas vakara brīfingā nācis klajā ar jauniem pierādījumiem, kas apliecina, ka "Hamās" kaujinieki 7. oktobrī veda ķīlniekus uz al Šifas slimnīcu. 

Šie pierādījumi ietvēra videoierakstu no slimnīcā ierīkotās novērošanas kameras, ziņo portāls Newsru.co.il.

Pirms videomateriāla demonstrēšanas Hagari sacīja, ka pie slimnīcas atrastais pikaps, par kuru tika ziņots iepriekš, piederēja teroristiem un tika izmantots 7. oktobra uzbrukumā.

Žurnālistiem tika demonstrēts videoieraksts no novērošanas kameras, kas novietota pie slimnīcas ieejas. Šis ieraksts tika uzņemts 7. oktobrī no plkst. 10.42 līdz 11.01.

Novērošanas kamerā bija redzams, kā bruņoti “Hamās” kaujinieki slimnīcā ieved divus ķīlniekus; saskaņā ar Izraēlas izlūkdienestu datiem tie ir Nepālas un Taizemes pilsoņi.

Vienu no ķīlniekiem vairāki bruņoti vīrieši velk ar spēku, bet otru uz slimnīcas nestuvēm nogādā vienā no kabinetiem, jo viņš ir ievainots. Bruņoti vīrieši paliek ārā, lai apsargātu telpu.

Izraēlas armija uzsver, ka šis video pierāda, ka bruņoti "Hamās" kaujinieki izmantoja medicīnas iestādi savām vajadzībām.

Al Šifas slimnīcas pārstāvji norādīja, ka Izraēlas armijas apsūdzības esot nepamatotas. Slimnīca nav saistīta ar teroristiem un ir pilnībā civila iestāde.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu