Džilindžers Magonei Liedeskalnai liek aizdomāties, ka, viņaprāt, pašmāju šovs viņu ļaunprātīgi izmanto

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Slavenības. Bez filtra"

Šovu zvaigzne un dzejniece Magone Liedeskalna viesojās Dž. Dž. Džilindžera raidījumā "Dž. Spot", kurā ļoti atklāti stāstīja par savu dzīvi. Uzklausot Magones dzīves stāstu, Džilidžers izteica bažas, ka šovs "Slavenības. Bez filtra" viņu izmanto.

"Redzi, nē, es tā neteikšu. Kāpēc izmanto! Tā ir mana vieta, kur būt, un es par to esmu pateicīga. Vienam bērnam jāmaksā alimenti, trīs bērni jāuztur pašai, nu tad ar ko man to visu darīt," teic Magone.

Džilindžers precizē, vai dalība šovā ir arī finansiāls ienākums. "Protams, un visi to saprot, ka kaut kā cilvēkam ir jādzīvo un jāstrādā." Magone arī uzsver, ka šovā gūtā atpazīstamība sniedz arī dažādas iespējas. "Līdz ar to, darot šo, paralēli varu darīt vēl visu ko." Kā piemēru viņa min reklāmu sadarbības un pasākumu vadīšanu. 

Džilindžers Magonei skaidro, ka, vairākas dienas pavadot, skatoties šova epizodes, viņaprāt, daudzas no tām nav Magonei glaimojošas. "Tu ļauj viņiem to izmantot, jo viņiem tas ir inčīgi. Varbūt kaut kādā ziņā ekskluzīvi, bet tu aiz savas kaut kādos brīžos neapķērības, patiesuma un īstuma tu piedāvā viņiem šo saturu, kas nerunā tev par labu."

"Un atkal es teikšu, kas mani zina vai kuriem es interesēju personīgi, man uzraksta, atnāk, iepazīstas, tiem ir vērtējums un sava pieredze. Par pārējiem man principā ir vienalga. Ja mani nīst, neieredz, apņirdz, lai viņi to dara. Es domāju par to, ko manam bērnam dot vakariņās vai kā lai es savai nelaimīgajai ēkai nomainu jumtu."

Džilindžers deva Magonei padomu - padomāt par to, ka ir lietas, ko, iespējams, nevajadzētu rādīt.

Pilnu raidījumu skaties šeit.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu