O, 28.11.2023.

FOTO ⟩ Ar otro sezonu atgriežas pikantēriju šovs "Būs vai nebūs". Iepazīsti dalībniekus!

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Realitātes šovs "Būs vai nebūs", kas skatītājus aizrāva ar atklātību un pikantērijām, atgriežas ar otro sezonu. Ar vēl trakākām ballītēm un drosmīgākiem dalībniekiem. 

Arī otrajā sezonā jauni, drosmīgi un atklāti jaunieši satiekas atpūtas mājā, lai kārtīgi paballētos un, iespējams, atrastu sev otru pusīti. Piedzīvojumu sāk piecas meitenes un trīs puiši, kuri ar dažādiem uzdevumiem, izaicinājumiem un aktivitātēm sāks iepazīt cits citu un ļausies viens otra kompānijai.

Šovu atstās dalībnieki, kam nebūs izdevies atrast pāri, taču par svaigām intrigām parūpēsies jauni dalībnieki.

Dalībniekus vieno vēlme iepazīt jaunus cilvēkus un uzdrošināšanās runāt arī par visai pikantām tēmām. "Būs vai nebūs" viņiem sniegs lielisku iespēju, lai caur intrigām, drāmu, smiekliem un asarām, skūpstiem un glāstiem atrastu meklēto, lai arī kas tas būtu.

Skatītājus sagaida negaidītas izbalsošanas, pārsteidzošas ierašanās, kā arī katru dienu būs interesanti pārbaudījumi un pārsteidzoši viesi, kas liks jauniešiem pārvarēt savas bailes un aizspriedumus.

Kas tad ir šie jaunieši, kuri uzdrošinās mesties piedzīvojumā? Iepazīsimies!

Santa
Santa Foto: publicitātes

Santa (24). Santa ir simpātiska, nedaudz kautrīga blondīne, kura nodarbojas ar mākslas darbu ierāmēšanu. Brīvajā laikā Santai patīk doties pie dabas kopā ar draugiem un lasīt grāmatas. Santai simpatizē, ja puisim ir brūnas acis, viņš ir garāka auguma un labi smaržo. Raksturā puisim jābūt ar labām manierēm un runīgam.

Kristiāna
Kristiāna Foto: publicitātes

Kristiāna (18). Lai gan Kristiānai ir tikai 18 gadu, jūtams, ka viņa zina, ko dzīvē vēlas.

Šobrīd Kristiāna strādā skaistumkopšanas salonā par uzacu meistari. Viņai patīk puiši, kuri ir vecāki par viņu, ar skaistu smaidu un augumu, brūniem matiem, zilām acīm. Galvenais, lai puisim ir laba humora izjūta un saprot arī melno humoru, jo Kristiāna nav uz mutes kritusi.

Marta.
Marta. Foto: publicitātes

Marta (25) – jauna, pašpārliecināta meitene, kurai jau 25 gados ir diezgan liela dzīves pieredze. Martai patīk dziedāt, un savu ikdienu viņa pavada ballītēs, jo strādā izklaides industrijā, organizējot dažādus pasākumus, kā arī ir strādājusi kā fotomodele un masāžu modele. Priekšroku dod puišiem ar sportisku augumu un tādam, kurš būtu garāks par viņu pašu.

Ļuba.
Ļuba. Foto: publicitātes

Ļuba (26) – meitene no Imantas. Ļuba izceļas ar savu tiešumu un nesamākslotību. Ļubas intereses ir mūzika un sports, bet puišos pirmais, ko novērtē, ir ģērbšanās stils, jo patīk sportiska stila piekritēji. Puisim vēlams būt ar īsiem matiem (bet ne rudiem), pārējais jau sekundāri.

Dārta.
Dārta. Foto: publicitātes

Dārta (19) - aktīva un sportiska meitene, kura šobrīd studē psiholoģiju. Dārtai patīk zīmēšana un sports, kā arī viņa māk spēlēt klavieres. Dārtas sapņu puisis būtu vecāks par 25 gadiem, brūniem matiem un garāks par viņu. Patīk muskuļoti un sportiski puiši, kuri ir ekstraverti, pacietīgi un māk izrādīt interesi par meiteni, kura viņam patīk.

Matīss.
Matīss. Foto: publicitātes

Matīss (22). Matīss ir urbānais biškopis, kuram ir sava bišu drava uz Dailes teātra jumta.

Kā savus hobijus Matīss atzīmē dziedāšanu korī, ceļošanu un braukšanu ar velosipēdu. Kopumā aizraušanos esot daudz, jo ir spontāns un pavelkas dažādām trakākām un mazāk trakām idejām, kas arī rezultējas ar panākumiem un piedzīvojumiem. Matīsam patīk nobriedušas un jaukas meitenes, kuras sapratīs bohēmas dzīvi, būs komunikablas un sociāli aktīvas.

Deivids.
Deivids. Foto: publicitātes

Deivids (23) – puisis no Liepājas, kuram lielākā dzīves aizraušanās ir motokross. Deivids meklē slaidu, simpātisku meiteni, kura būtu aktīva, dzīvespriecīga un ar vēlmi redzēt un piedzīvot ko jaunu. Deivids neiebilst, ja meitene ir arī nedaudz neķītra un ar asumiņu.

Mārcis Didzis
Mārcis Didzis Foto: publicitātes

Mārcis Didzis (25) ir mērķtiecīgs jaunietis, kuram patīk vēli vakara izbraucieni, klausoties mūziku. Basketbols vienmēr ir bijis Mārča sirdslieta, un arī pats ir 1,98 m garš.

Lielākā aizraušanās – meklēt dzīvē interesantas un jaunas lietas, ko pamēģināt un padarīt. Patīk atjautīgas, saprotošas un slaidas meitenes ap 20 gadiem, ar kuru varēs iečillot un ievaibot.

Foto: "Būs vai nebūs" otrā sezona

Skaties Go3 jau no 21. novembra!

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu