"Laimas" labdarības namiņš sāk darbu un aicina sarūpēt Ziemassvētku dāvanas 1200 bērniem

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Edijs Pālens / LETA

Trešdien darbu sācis "Laimas" labdarības namiņš, aicinot iedzīvotājus sarūpēt Ziemassvētku dāvanas 1200 bērniem, aģentūrai LETA pavēstīja "Orkla Latvija" pārstāvji.

Šogad "Laimas" labdarības namiņš būs pieejams ne tikai digitālajā vietnē "www.laimasnamins.lv", bet arī astoņās Latvijas pilsētās, kā arī namiņš atgriezīsies Doma laukumā, Ziemassvētku tirdziņa laikā.

"Laimas" labdarības namiņš darbosies līdz 19. decembrim.

Tāpat šogad būs iespējams apmeklēt "Laimas" labdarības namiņa radošās darbnīcas, kas notiks astoņās Latvijas vietās, tostarp 24.novembrī darbnīca norisināsies Siguldas kultūras centrā "Siguldas devons", 28. novembrī - Preiļu kultūras centrā, 29. novembrī - Dobeles pilī, bet 6. decembrī darbnīca norisināsies Valmieras kultūras centrā.

Savukārt 8. decembrī radošās darbnīcas norisināsies Jaunpils pilī, 11. decembrī - Ādažu kultūras centrā, 14. decembrī - Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars", bet 15. decembrī - Jēkabpilī "Sēļu Sētā".

Visu darbnīcu sākums plānots plkst.18.30.

Jau ziņots, ka "Orkla Latvija" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 111,059 miljoni eiro, kas ir par 2,1% mazāk nekā 2021.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa palielinājās 2,8 reizes un sasniedza 6,046 miljonus eiro.

Uzņēmums reģistrēts 2009.gadā, un tā pamatkapitāls ir astoņi miljoni eiro. Latvijā "Orkla" pārstāv un attīsta "Laima", "Selga", "Staburadze", "Ādažu Čipsi", "Spilva", "Gutta", "Latplanta" un citus zīmolus. Uzņēmums iekļaujas Norvēģijas koncernā "Orkla".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu