VIDEO ⟩ Uz ASV–Kanādas robežas uzsprāgusi automašīna. Divi bojāgājušie

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Askhat Deora/"X"

Uz ASV–Kanādas robežas pie Niagāras ūdenskrituma ir eksplodējis automobilis, un divi cilvēki tajā ir gājuši bojā, trešdien pavēstīja ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) un ASV mediji.

Sprādziens notika robežšķērsošanas punktā starp ASV Ņujorkas štatu un Kanādas Ontārio provinci, sociālā tīkla platformā "X" paziņoja Ņujorkas štata gubernatore Ketija Hočula.

Automobilis eksplodēja dienas vidū ASV pusē pie slavenā Varavīksnes tilta. Sprādzienu izmeklē FIB sadarbībā ar Kanādas izmeklētājiem, paziņoja Ontārio provinces gubernators Dāgs Fords.

Pēc sprādziena uz laiku tika slēgts gan šis robežšķērsošanas punkts, gan trīs citi robežšķērsošanas punkti uz Kanādas robežas Ņujorkas štata rietumos. Tika pastiprināti drošības pasākumi arī citos robežšķērsošanas punktos un dažās lidostās.

Ņujorkas štata policija un FIB pretterorisma vienība novēro štata robežas, paziņoja štata gubernatore.

Daži ASV mediji ziņoja, ka automašīna bija lielā ātrumā tuvojusies robežšķērsošanas punktam un braukusi pa nepareizo satiksmes joslu.

Ceturtdien ASV tiks svinēta Pateicības diena, kad tradicionāli satiekas tuvinieki un draugi. Iepriekšējā diena ir viena no aktīvākās ceļošanas dienām gada laikā.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu