ŅEM VĒRĀ Pa valsts autoceļiem Latgalē un Vidzemē braukšana ir apgrūtināta

LETA
Foto: Evija Trifanova/LETA

Šodien uz plkst.12.30 braukšanas apstākļi pa valsts autoceļiem Vidzemē un Latgalē un vietām arī Kurzemē ir apgrūtināti informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir Vidzemes šosejā (A2) no Līgatnes līdz Veclaicenei, Valmieras šosejā (A3) no Braslas tilta līdz Valkai, Daugavpils šosejas (A6) posmā no Skrīveriem līdz Paterniekiem, Liepājas šosejas (A9) posmā no Blīdenes līdz Liepājai.

Tāpat apgrūtināta braukšana visā ceļa posmā ir uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža, Terehova (A12), uz autoceļa Krievijas robeža, Grebņeva-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža, Medumi (A13), Daugavpils apvedceļā (A14) Rēzeknes apvedceļā (A15), kā arī uz valsts reģionālā autoceļa Tīnūži-Koknese (P80) no Skrīveru pagrieziena līdz Koknesei.

LVC norāda, ka daudzviet turpinās snigšana un autoceļu uzturētāji ir veikuši ceļu tīrīšanu un kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem. Lai turpinātu uzlabot braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 90 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Vienlaikus LVC atgādina, ka snigšanas laikā sniega kārta veidojas atkārtoti, un aicina plānot papildu laiku ceļā.

Savukārt par apledojumu valsts autoceļu posmos, kā arī citiem sarežģījumiem, ja tādi rodas uz valsts autoceļiem, iespējams informēt, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu