Tobers ar "Grasshopers" cieš neveiksmi Šveices čempionāta mačā

Latvijas futbola izlases kapteinis Kristers Tobers
Latvijas futbola izlases kapteinis Kristers Tobers Foto: Sanita Ieva Sparāne (Latvijas Futbola federācija)

Latvijas futbola izlases kapteiņa Kristera Tobera pārstāvētā Cīrihes "Grasshopers" 26. novembrī zaudēja Šveices superlīgas 15. kārtas spēlē.

Cīrihes vienība izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) piekāpās Ženēvas "Servette" futbolistiem.

Tobers laukumā devās viesu sākumsastāvā un spēlēja visu maču līdz pat finālsvilpei.

Pirmajā puslaikā laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Žeremī Gijemeno, kurš raidīja bumbu "Grasshopers" vārtos pēc spēlētām nepilnām 16.minūtēm. Otrajā puslaikā mača 75.minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Timotē Konjā.

"Grasshopers" ar 14 punktiem 15 spēlēs turnīra tabulā ieņem desmito vietu 12 komandu vidū.

Tobers kopš 2020.gada pārstāvēja Gdaņskas "Lechia", kas šosezon izkrita no Polijas augstākās līgas, un pievienojās Šveices vienībai jūlija sākumā.

Aizvadītajā sezonā "Grasshopers", kas kļuvusi par Šveices čempioni 27.reizes, Šveices augstākajā līgā ierindojās septītajā pozīcijā.