VIDEO Norēķini tikai "skaidrā", labierīcību nav. Rēzeknieši neapmierināti ar pilsētas autoostu

Apollo.lv
Autobuss. Ilustratīvs attēls
Autobuss. Ilustratīvs attēls Foto: Edijs Pālens / LETA

Runājot par pilsētas autoostu, Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji min vairākas nepilnības. Starp tām ir iespēja par biļeti samaksāt tikai skaidrā naudā un pieturvietas bez nojumēm, ziņo TV3 raidījums "Bez tabu". 

"Bez tabu" žurnālisti, viesojoties autoostā, secināja, ka tajā nevar iekļūt pa šķietamajām parādes durvīm. Runājot par maksājumiem, biļešu pārdevēja stāsta, ka viņai nereti nākas dzirdēt neapmierinātu pasažieru pārmetumus. 

Turklāt pieturvietās trūkst arī solu, ne tikai jumtu. Ēkā arī nav labierīcību, tās iekārtotas citā mājā un pieejamas tikai par samaksu – 10 vai 20 centu monētām. 

Rēzeknes domē norāda, ka pašvaldība par autoostas ēkas stāvokli neatbild, jo tā pieder privātam uzņēmumam. Teritorija pieder Rīgā reģistrētajam uzņēmumam "M.J. Finance", kas skaidro, ka par autoostas infrastruktūru primāri atbildīgs nomnieks – SIA "Rēzeknes autoosta". 

"Rēzeknes autoostas" grāmatvedis norāda, ka autoostā nav uzstādīts maksājumu karšu terminālis, jo saimnieks nevēlas maksāt bankām transakciju komisijas maksu. Tiesa, tie drīz tikšot uzstādīti.

Video: "Bez tabu" sižets

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu