Vīrietis iesit sievietei kādā Rīgas naktslokālā; slavenības un ar varmāku saistītie restorāni reaģē uz notikušo (8)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums

Sociālajos tīklos plašu ažiotāžu izraisījis video no kādas Rīgas atpūtas vietas, kur vīrietis iesit sievietei pa galvu un vēlāk izvelk viņu ārā no telpām. Noskaidrojies, ka video redzamā persona ir galvaspilsētā iecienītu restorānu īpašnieks Murads Juško.

Video izraisījis plašu rezonansi arī starp sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, pieprasot policijas reakciju, kā arī ar Juško saistīto restorānu "Tails" un "COD" atbildi. Kā zināms, šie restorāni nule tikuši iekļauti prestižajā "Michelin" ceļvedī. 

Juško ir darbojies arī restorānā "Zivju lete", taču kopš 2023. gada janvāra viņš vairs neieņem nevienu amatu tajā.

Kā liecina "Tails" ieraksts sociālajos tīklos, restorāna komanda kategoriski nosoda jebkādas vardarbības izpausmes un stingri iestājas pret vardarbību. "Ņemot vērā, ka minētā persona pirmsākumos ir piedalījusies "Tails" projekta izveidē, bet jau vairāk nekā gadu ir pildījusi tikai konsultanta pienākumus, neesot restorāna īpašnieku un vadības sastāvā, uzskatām par nekorektu minētās fiziskās personas rīcības sasaisti ar mūsu restorāna reputāciju. "Tails" ir pieņēmis lēmumu pārtraukt sadarbību ar minēto personu," tā restorāns. 

Taču ko par notikušo vēsta "COD" un kādu reakciju no sabiedrībā zināmām sievietēm izraisījis šis stāsts - lasi šeit!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu