Ekspolitiķis Valdis Kalnozols, kurš izmisīgi meklēja darbu, pievienojas TV šovam

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Valdis Ozols
Valdis Ozols Foto: publicitātes

Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” dalībnieku pulkam pievienojas uzņēmējs, bijušais politiķis un šobrīd skolotājs Valdis Kalnozols. 

Negaidīts pavērsiens pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, dalībnieku pulkam pievienojas bijušais politiķis, uzņēmējs un tagad arī skolotājs Valdis Kalnozols. Lielākajai daļai sabiedrības Valdis asociējas ar politiku, taču šobrīd viņš ir atstājis augstos amatus, lai pilnvērtīgi veiktu skolotāja pienākumus Rīgas Tūrisma un Radošās industrijas tehnikumā, pasniedzot matemātiku.

Pats Kalnozols par dalību šovā ir lakonisks, uzsverot, ka šis būs jauns piedzīvojums un atspoguļos viņa personību no cita rakursa.

Skatītājiem būs iespēja redzēt, kā šobrīd dzīvo Valdis pēc saspringtā darba politikā, taču rodas jautājums – vai tiešām politika ir nolikta malā uz visiem laikiem vai tomēr ir kādi nākotnes plāni?

Viņa ceļš no politiķa līdz skolotāja profesijai pavisam atklāti un bez filtra. Jau šajā ceturtdienā viesosimies pie Valda un viņa sievas Kristīnes, kuri izrāda savas šī brīža pagaidu mājas. Lai arī bijušajam miljonāram ir savā ziņā pieticīga dzīvesvieta, blakus ceļas jauna, lepna ēka no pamatiem. Valda sieva Kristīne ir sieviete ar apgriezieniem, un gana ātri viņš neslēpj noslēpt, ka viņa ģimenes galva ir sieva.

Realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai 20:30 kanālā STV Pirmā!.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu