"Mums ir jāgatavojas uz pašu trakāko." Kombuļu Inese baidās par savu dzīvību (3)

Apollo.lv
Foto: Inese Saulīte/ Facebook

Dziedātāja Inese Saulīte, daudziem pazīstama kā Kombuļu Inese, un viņas bijušais mīļotais Ivo iepazinās šī gada sākumā. "Mēs pat īsti neiepazināmies," viņa stāsta par romantisko un trauksmaino attiecību sākumu. Tās drīz vien pārvērtušās par ļaunu murgu, Inese stāsta tiešsaistes žurnālam TVNET+.

"Es mājās sēdēju, un vienā mirklī pēc divām stundām atrados Kuldīgas centrā. Viņš mani sagaidīja ar rozēm, konfekšu kasti un apsveikuma kartīti. Viņš par mani nezināja neko, un es par viņu arī – ne viņa vecumu, ne dzīvesstāstu, pat ne vārdu."

Video: Ineses Adario bijušā partnera izturēšanās

Pagājis nepilns gads, īsā kopdzīve beigusies ne tikai ar skandāliem, bet arī ar vardarbību un nopietiem draudiem. Tagad Inese baidās par savu un sava nepilngadīgā bērna drošību un dzīvību. Viņa nezina, cik no izteiktajiem draudiem tiks realizēti.

"Mums ir jāgatavojas uz pašu trakāko, es nezinu, cik tālu tas aizies," Inese saka. Viņa sūdzējusies policijā, bet... "Viņi saka - neko izdarīt nevar, jo viņš ir ārzemēs. Jūtos apdraudēta, jo nezinu, kurā brīdī viņš var ierasties pats vai arī uzsūtīt kādus cilvēkus, lai mani iebiedētu, draudētu vai izrēķinātos."

Kas notika kopdzīvē ar varmāku un kā šobrīd dzīvo Inese, lasiet tiešsaistes žurnālā TVNET+.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu