"Likās, ka biju Āfrikā." Elīna Didrihsone pēc Ēģiptes ceļojuma krīt nežēlastībā (8)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Elīna Didrihsone
Elīna Didrihsone Foto: Zane Bitere/LETA

Apģērbu tirgone un pretrunīgi vērtētā influencere Elīna Didrihsone savā "Instagram" stāstījusi par piedzīvoto ceļojuma laikā Ēģiptē. Neilgi pēc tam viens no viņas komentāriem guva nežēlastību vietnē "X".

"Es kaut ko tādu pirmoreiz…Bija sajūta, ka es pabiju Āfrikā. Tas ir tepat Ēģiptē. Nu kā tāpat? Bet, nu, Ēģipte," video pauž Didrihsone.

Kā zināms, Ēģipte, oficiāli Ēģiptes Arābu Republika, ir valsts, kas aizņem Āfrikas kontinenta ziemeļaustrumu daļu, kā arī Sīnāja pussalu Vidējos Austrumos.

Neilgi pēc tam kritiku pauda sociālo tīklu lietotāji. Kāds vēsta: "Biju vakar Siguldā, man reāli likās, ka es pabiju Latvijā."

Kāds cits sociālo tīklu lietotājs uzsvēra, ka ir svarīgi zināt ģeogrāfiju: "Ir cerība, ka, palīdzot bērniem mācībās, sestā vai septītā klasē varēs apgūt zināšanas arī ģeogrāfijā."

Ēģipte ir arī ciems Augšdaugavas novada Medumu pagastā, agrāk dēvēts arī par Vilkumiestu. Tas atrodas Lietuvas pierobežā Laucesas ezera krastā.

Savukārt Alise raksta: "Mana visu laiku mīļākā ceļojumu blogere pārsimt kilometru attālumā no manis īsti nesaprot kurā pasaules malā atrodas, nodarbojas ar labdarību, dodot bērniem čipsīšus un staigā apkārt ģērbusies tikai krūšturī un šortos. Nominēju gada balvai par labāko saturu soctīklos!"

Pirms dažiem mēnešiem šovā "Slavenības bez filtra" Didrihsone atzina, ka skola ir vajadzīga, taču Dobeles 1. vidusskolas sniegtā izglītība nekādu pienesumu neesot devusi.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Didrihsones vārds izskanējis vairākos skandālos, kas raisījuši plašu sabiedrības rezonansi. Viņa vairākkārt nonākusi gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC), gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) redzeslokā, gan abi ar vīru Nauri nonākuši sociālā dienesta un bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas redzeslokā.

Plaši apspriesti arī Elīnas kā autovadītājas paradumi, neaizsprādzējot drošības jostu, kā arī jau pieminētie video ar dēlu, kas raisīja plašu sabiedrības rezonansi.

Didrihsone saņēmusi aizrādījumus arī par mirkļbirkas #reklāma nelietošanu sociālajā tīklā "Instagram", kurā aktīvi reklamē apģērbus. Ik pa laikam parādās arī citas sūdzības - piemēram, vairākas sievietes apgalvo, ka apģērba iegādes brīdī viņām lūgts maksāt skaidrā naudā un netiek izsniegts čeks. Sūdzības ir arī par preču atgriešanas sistēmu.

Didrihsone pērn piedalījās arī Aināra Šlesera dibinātās politiskās partijas "Latvija pirmajā vietā" dibināšanā un uzstājās ar 29. kārtas numuru. Didrihsone ar vīru Nauri ir reliģiskās organizācijas "Prieka vēsts" locekļi un nereti redzami tās rīkotajos pasākumos.

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu