FOTO ⟩ Policija lūdz atsaukties dāmu, kura vandalim atņēma nolauzto taktilā Brīvības pieminekļa daļu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: RPP

Rīgas pašvaldības policija (RPP) lūdz atsaukties dāmu, kura vandalim atņēma nolauzto taktilā Brīvības pieminekļa daļu un nolika to vietā.

Likumsargi kopā ar Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētāju vēlas izteikt pateicību.

RPP lūdza rakstīt uz rpp@riga.lv vai uz viņu soctīkliem.

Jau ziņots, ka par taktilā Brīvības pieminekļa obeliska nolaušanu 4. decembrī Rīgā dažu minūšu laikā tika aizturēti trīs vīrieši.

Neilgi pirms plkst.18, apsekojot Brīvības laukumu, RPP Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki ievēroja, ka ir nolauzts taktilā Brīvības pieminekļa obelisks. Informācija nekavējoties tika nodota videonovērošanas centra darbiniekiem, kuri, pārskatot kameru ierakstus, identificēja trīs personu kompāniju.

Caurskatot videonovērošanas kameras ierakstus, policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot kompānijas iespējamo došanās virzienu, un jau pēc pāris minūtēm Raiņa bulvāra un 13.janvāra ielas krustojumā vainīgās personas tika aizturētas. Starp aizturētajiem bija 33 gadus vecs vīrietis, kā arī 19 un 20 gadus veci jaunieši.

Sarunas laikā personas savu vainu acīmredzamā nodarījumā neatzina.

Pēcāk aizturētie tika nogādāti Valsts policijas iecirknī kriminālprocesa sākšanai.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu