Latvijas florbolistes pasaules čempionāta pusfinālā par piekto vietu spēkosies ar Slovākiju

LETA
Latvijas sieviešu florbola izlase
Latvijas sieviešu florbola izlase Foto: IFF

Latvijas sieviešu florbola izlase sestdien Singapūrā pasaules čempionāta pusfinālā par piekto vietu stāsies pretī Slovākijai.

Mača sākums paredzēts plkst.5 pēc Latvijas laika, un tiešraidē to pārraidīs kanāls TV4.

Latvijas florbolistes A apakšgrupā sāka turnīru ar sagrāvi 1:14 pret Somiju, otrajā mačā ar 3:4 zaudēja Norvēģijai, bet noslēdzošajā spēlē ar 1:22 kapitulēja Šveicei, ieņemot pēdējo vietu grupā.

Cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā latvietes ar 8:5 uzvarēja Japānu, bet pēc tam, cīnoties par vietu labāko četriniekā, ar 3:13 piekāpās pašreizējai čempionei Zviedrijai.

Slovākijas izlase B apakšgrupā ar 3:20 zaudēja Zviedrijai, ar 5:3 pārspēja Poliju un ar 1:9 atzina Čehijas pārākumu. Cīnoties par vietu ceturtdaļfinālā, Slovākija ar 11:2 bija pārāka pār Singapūru un ceturtdaļfinālā ar 4:8 piekāpās Šveicei.

Otrā pusfinālā par piekto vietu cīnīsies Polijas un Dānijas florbolistes.

B grupā spēkus mēroja Zviedrija, Čehija, Polija un Slovākija, C grupā ielozēta Vācija, Singapūra, Austrālija un Francija, bet D grupā tikās Dānija, Igaunija un Japāna.

Astoņas spēcīgākas pasaules ranga komandas veido A un B apakšgrupas, bet pārējās - C un D apakšgrupas. Apakšgrupā komandas spēlē katra ar katru. A un B grupu pirmo divu vietu īpašnieces uzreiz iekļūst ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās pozīcijas īpašniecēm būs jātiekas ar otrā ešelona grupu divām spēcīgākajām izlasēm.

Pasaules čempionāta finālturnīrs no 2. līdz 10. decembrim notiek Singapūrā.

Latvijas sieviešu florbola izlases sastāvs pasaules čempionātā:

vārtsardzes - Jana Filipsone, Allana Kolosova;

aizsardzes - Evelīna Garbare, Lāsma Ēvele, Kristiāna Elizabete Krūmiņa;

uzbrucējas - Zane Darša, Džeina Eglīte, Paula Egle, Laura Gaugere, Elīza Elizabete Bērziņa, Anna Ankudinova, Simona Grāpēna, Jūlija Rozīte, Marta Lība Zameca, Annija Dārta Dankfelde, Marta Drille, Katrīna Dārta Kārkliņa, Dārta Derupa, Emīlija Salaciete, Marta Reke.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu