Eiropas Parlamenta vēlēšanās kandidēs 18 "Nacionālās apvienības" politiķi

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" valdes loceklis, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle piedalās preses konferencē, kurā "Latvijas Reģionu apvienība" un Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" informē par kopīgu startu gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" valdes loceklis, Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle piedalās preses konferencē, kurā "Latvijas Reģionu apvienība" un Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" informē par kopīgu startu gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās. Foto: Paula Čurkste/LETA

No partijas "Nacionālā apvienība" (NA) uz Eiropas Parlamenta (EP) 2024.gada vēlēšanām kandidēs 18 politiķi, partijas kongresā svētdien, 10. decembrī informēja NA pārstāvji.

Līdzās Robertam Zīlem, Inārai Mūrniecei un Rihardam Kolam Eiropas Parlamenta vēlēšanās kandidēs arī Saeimas deputāti Edvīns Šnore, Ilze Indriksone un Jānis Grasbergs, kā arī bijušais zemkopības ministrs Kaspars Gerhards.

Tāpat kandidē virkne pašvaldību deputātu - Rēzeknes novada domes deputāte Ērika Teirumnieka, Rīgas domes deputāts Jurģis Klotiņš, Balvu novada domes deputāte Aija Mežale, Dienvidkurzemes novada domes deputāts Andris Jankovskis, Jelgavas novada domes deputāts Oskars Cīrulis, Saldus novada domes deputāts Roberts Sipenieks, kā arī Rēzeknes domes deputāts Jāzeps Korsaks.

Kandidātu vidū ir arī NA Rīgas nodaļas vadītājs, bijušais Saeimas deputāts Ģirts Lapiņš, uzņēmējs Andris Čuda, kā arī NA jaunatnes organizācijas pārstāvji Roberts Ozols un Atis Gridjuško.

Sarakstā ar pirmo numuru startēs Zīle.

LETA jau vēstīja, ka svētdien notiek opozīcijā esošās NA ikgadējais kongress.

Tāpat ziņots, ka nākamās EP vēlēšanas paredzētas 2024.gada jūnija sākumā.

Patlaban Latviju EP pārstāv Andris Ameriks (GKR), Ivars Ijabs (AP), Sandra Kalniete (JV), Dace Melbārde (JV), Nils Ušakovs (S), Inese Vaidere (JV), Tatjana Ždanoka (LKS) un Zīle.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu