Analītiķi: Ukraiņi Hersonas apgabalā cīnās Dņepras austrumu krastā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

Ukrainas karavīri Hersonas apgabalā Dņepras austrumu (kreisajā) krastā turpina sauszemes operācijas, notur pozīcijas, bet pie Krinku ciema cīnās ar ienaidnieku, teikts ASV Kara studiju institūta (ISW) ziņojumā.

Ukrainas armijas ģenerālštābs paziņojis, ka Ukrainas aizsardzības spēki Dņepras austrumu krastā notur pozīcijas un šajā rajonā veic triecienus krievu pozīcijām.

Savukārt Krievijas militārie blogeri apgalvo, ka kaujas notiek pie Krinku ciema (30 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Hersonas), un norāda, ka ukraiņu operāciju temps šajā rajonā ir stabili augsts.

Viens no krievu militārajiem blogeriem arī apgalvojis, ka ukraiņu karavīri ieņēmuši jaunas pozīcijas Lielajā Potjomkina salā (uz dienvidrietumiem no Hersonas). Atbilstoši ISW aplēsēm Ukrainas karaspēks kontrolē visu šo salu.

Krievu militārais blogeris palielinājis kadrus, kuros it kā esot redzams, kā Krievijas 28.motorizēto strēlnieku pulka vienības veic triecienus ukraiņu pozīcijām Dņepras salās.

Arī Krievijas Aizsardzības ministrija publicējusi kadrus, kuros it kā esot redzams, kā Krievijas Gaisa desanta spēku vienības Dņepras rietumu (labajā) krastā no gaisa veic ukraiņu pozīciju izlūkošanu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu