Batņa gūst vārtus un rezultatīvi piespēlē uzvarētā Somijas čempionāta spēlē

Latvijas hokejists Oskars Batņa
Latvijas hokejists Oskars Batņa Foto: Mikkelin Jukurit (X)

Latvijas uzbrucējs Oskars Batņa piektdien Somijas hokeja čempionāta spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, sekmējot Mikeli "Jukurit" komandas uzvaru.

"Jukurit" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) pārspēja Tamperes "Ilves" hokejistus.

Batņa asistēja komandas pirmajos vārtos un 33.minūtē pie vārtiem mainīja ripas lidojuma virzienu, tobrīd panākdams 4:0. Šajā cīņā viņš 19 minūtēs un desmit sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 55% iemetienu, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Batņa 35 mačos guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē aizsargs Miks Tumānovs nospēlētās 84 sekundēs paguva tikt pie negatīva lietderības koeficienta -1, kamēr Jiveskiles JYP mājās ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) atzina Kuopio "KalPa" pārākumu.

"Jukurit" ar 60 punktiem 36 mačos ieņem piekto vietu 15 komandu konkurencē, bet JYP ar 46 punktiem 35 dueļos ir 14.vietā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.