FOTO ⟩ "Rīts nav iesācies labi." Kāpēc salā savā automašīnā labāk neatstāt gāzētus dzērienus?

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Aculiecinieka foto

Nesen visu Igauniju skāra spēcīgs sals. Šādi laika apstākļi sagādājuši problēmas ne tikai gājējiem, bet arī automašīnu vadītājiem. Kādu Tallinas iedzīvotāju, kura uz nakti sava auto salonā bija atstājusi stikla pudeli ar gāzētu ūdeni, gaidīja nepatīkams pārsteigums, vēsta laikraksts "Postimees".

"Facebook" grupā "EZ duni!" kāda lietotāja dalījās ar sava auto salona fotogrāfiju, kurā bija uzsprāgusi stikla pudele.

Sieviete vēstīja: ""Rīts nav iesācies labi: fizika ir paveikusi savu darbu. Pudelē bija gāze, un tā uzsprāga."

Automašīnā uz nakti bija atstāta stikla pudele ar gāzētu ūdeni. Kad no rīta sieviete kāpusi automašīnā, pamanījusi, ka pa automašīnas salonu izkaisīts ledus.

Foto: Postimees

"Labi ziemā, lūk, ja karstumā atstāj sulu pudelē, tad jūsu salons tiks izrotāts sulas krāsās," stāstīja kāds cits lietotājs. "Man tā mājās sulas paciņa uzsprāga. Aizmirsu ielikt ledusskapī. Nedēļas nogalē aizbraucām ārpus pilsētas, bija karsts. Un sprādziens. Iedomājos, cik jautri tas ir mašīnā," komentēja vēl kāds lietotājs.

Glābšanas un transporta departaments norādīja, ka automašīnās vispār neko nevajadzētu atstāt. Ja nu tomēr, tad vislabāk mantas atstāt bagāžniekā. Dzērienam sasalstot, tā tilpums paplašinās. Ja tas ir gāzēts, trauks uzsprāgst. Līdzīgi ir ar aerosola baloniņiem - krasu temperatūras maiņu dēļ var notikt sprādziens.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu