Šiliņs tiek pie desmit punktiem uzvarētā FIBA Eiropas kausa spēlē

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņs
Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņs Foto: FIBA.com

Latvijas basketbolists Kārlis Šiliņs trešdien Bulgārijā guva desmit punktus Vācijas kluba "Gottingen" uzvarā FIBA Eiropas kausa otrā grupu turnīra mačā.

Getingenes komanda izbraukumā ar 101:75 (25:15, 29:24, 24:14, 23:22) pārspēja Bulgārijas komandu Botevgradas "Balkan".

Šiliņš spēlēja 17 minūtes un 20 sekundes, realizējot divus no pieciem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un trīs no pieciem soda metieniem. Viņa kontā arī divas atlēkušās bumbas, divas personiskās piezīmes, divas kļūdas, efektivitātes koeficients četri un +/- rādītājs +15.

Par rezultatīvāko komandā ar 31 punktu kļuva Umodža Gibsons. "Balkan" komandā 16 punktus sakrāja Suprīms Hena.

K grupā pa trim uzvarām ir "Gottingen" piecās spēlēs, kā arī Portugāles "Porto" un Spānijas klubam "Bilbao" četros mačos, bet piecus zaudējumus piecās cīņās ir cietusi Botevgradas "Balkan".

Pēc pirmā posma grupu turnīra pirmo divu vietu ieguvēji iekļuva otrajā posmā, kurā 16 komandas tiks sadalītas četrās grupās. Pirmo divu vietu ieguvējas iekļūs ceturtdaļfinālā.

FIBA Eiropas kauss Vecajā kontinentā ir rangā ceturtais turnīrs.