Linda Abu Meri TV ekrānos šķetinās neērtus tematus

Apollo.lv
Foto: Kristaps Liepa

No 12. februāra kanālā TV3 ar jaunāko sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais sarunu raidījums "Zilonis studijā". Šajā sezonā līdzšinējiem raidījuma vadītājiem Agnesei Drunkai un Oskaram Leperam pievienojas Linda Abu Meri, lai kopīgiem spēkiem šķetinātu sabiedrībai aktuālus tematus, par kuriem skaļi runāt vai pat apvaicāties bieži vien ir neērti.

Bailes no kara, vazektomija, kredītu atkarība, alimenti, monogāmija, stostīšanās, bailes no nāves – šie ir tikai daži no sarunu tematiem, par kuriem jaunajā sezonā diskutēs raidījuma viesi un eksperti, stāstot savu pieredzi. Skatītājus sagaida vērtīgas sarunas, ekspertu viedokļi, aizrautīgas diskusijas un reizēm arī pilnīgi atšķirīgs skatījums uz studijā dzirdēto.

"Jūtos ļoti pacilāta un iedvesmota, šī ir ļoti patīkama atgriešanās. Nebiju iedomājusies, ka esmu tik ļoti noilgojusies pēc televīzijas. Ekrānam piemīt savs šarms, tas iedod enerģiju darīt vairāk, labāk un izstāstīt stāstus, kas ir būtiski. Būs daudz patiešām aktuālu tematu – citi vieglāki, citi nopietnāki. Strādāsim ar vienlīdz lielu atdevi, lai mūsu skatītājiem būtu interesanti skatīties," savu pievienošanos raidījumam komentē Linda Abu Meri.

Atgādinām, ka Linda Abu Meri pameta LTV pagājušā gada septembrī. Daļēji tā bija Lindas izšķiršanās, kad viņas vīram, ārstam un Saeimas deputātam Hosamam Abu Meri jaunajā valdībā piedāvāja uzņemties veselības ministra amatu.

Atgādinām, ka Hosams un Linda iepazinās 2013. gadā, bet "saskatījās" 2017. gada nogalē intervijas laikā "Rīta panorāmā". 2019. gada augustā viņi kļuva par precētu pāri. Hosamam šīs ir trešās laulības, bet Lindai - pirmās.

Jau ziņots, ka Linda Abu Meri "Rīta panorāmā" bija vairāk nekā deviņus gadus.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu