Iepazīsties ar šova "Balss maskā" jaunajiem dalībniekiem un atklāj pirmos pavedienus

Apollo.lv

Jau 25. februārī pie TV3 skatītājiem ar jaunu sezonu un jaunām, košām maskām atgriežas grandiozākais minēšanas šovs "Balss maskā". Iepazīsties ar jaunajām maskām un atklāj pirmos pavedienus par tām jau tagad!

Šiverīgā Lapsa ir tāda maskēšanās meistare, ka daži viņu var pat nepamanīt. Daudzi domā, ka nemaz nezina, kā skan Lapsas balss, kaut Lapsai tā ir gan dziedamā, gan runājamā, gan smejamā. Lapsas brends ir pati Lapsa. Nekad nebūs šalle ap cita pleciem un vienmēr atradīs veidu, kā kļūt par īstu biznesa haizivi… vai biznesa Lapsiņu.

Foto: Kristaps Liepa

Sams ir dziļo un tālo Daugavas ūdeņu peldētājs, viņam ir multipotenciālas spuras, kas šo ūdens zvēru vienmēr ved pie jauniem izaicinājumiem. Te var pamieloties, te pačalot kā tāds strautiņš. Sams ir ilgdzīvotājs, tādēļ zina visu par to, kas ir bijis. Par to, kas būs, vēl tik pārliecināts nav, taču vienmēr gatavs likt lietā savas Sama intuīcijas ūsas!

Foto: Kristaps Liepa

Princese nav nekāda Bārbija. Vai arī ir, ja skatāmies uz to caur mūsdienu acīm. Jauka, sirsnīga un vienmēr gatava pareģot jaunākās pavalstnieku dzīves tendences. Taču Princese nav ar pliku roku ņemama – draudzīga, taču sirdī feministe un visa labā aizstāve. Ja vajadzēs, kāps ārā no karietes un riteni pieskrūvēs pati.

Foto: Kristaps Liepa

Slaims nav slīmests, bet pastaipīties patīk. Bez Slaima nav laimes! Kad pie apvāršņa parādās Slaims, acis mirdz kā lieliem, tā maziem. Prožektoru gaismās Slaims bārsta savus gliterīšus un labprāt no ēnu puses gaismā aicina arī citus slaimotājus, jo labi zina, cik grūti just Slaima laimi, esot citu mošķu ēnā.

Foto: Kristaps Liepa

Mutants ir lāga čalis, kas kopā salikts no saviem lielajiem piedzīvojumiem un dzīves pieredzēm. Zina, ko nozīmē mēģināt sekot līdzi laikam, jo reiz ir dzīvojis pagātnē. Multimāksliniekam Mutantam patīk dzirdēt citus, bet labprāt ir arī sadzirdēts pats. Dzīvē viss labais Mutantam nāk pa trim, un uzvaras itin nemaz nav svešs koncepts.

Foto: Kristaps Liepa

Daudzi varbūt savās sirdsbalsīs neieklausās, taču šajā Sirds balsī ieklausās gan. Sirds nekad nepukst, ja runājam par čīkstēšanu. Tā dauzās straujā ritmā, lai mēs to sadzirdētu savās dvēselēs un arī ikdienas gaitās. Prot atsijāt zvaigznes no parastiem akmeņiem un savus radu rakstus tin klusi un bez liekiem zibšņiem.

Foto: Kristaps Liepa

Papagailis ir savā īstajā vietā. Kā jau lidotājs, pieradis uz citiem skatīties no tālienes, taču nekad no augšas. Citi ne vien apbrīno Papagaiļa krāsaino dabu, bet labprāt arī klausās viņa dziesmā. Draudzīgs un vienmēr atvērts čalām. Ļoti patīk šiverēties pa savu džungļu dārzu un brīvos brīžos mazliet arī pastaipīties.

Foto: Kristaps Liepa

Kokteilis ir kārtīgs mikslis. Var būt veselīgs smūtijs vai sildošs stiprais dzēriens. Pielāgojas apstākļiem, jo to pieprasa Kokteiļa daba. Vispār Kokteili vislabāk var redzēt ar ausīm, un Kokteilis ir arī jautrs svētku dzēriens. Kad citi izklaidējas, Kokteilis ir savu pienākumu augstumos!

Foto: Kristaps Liepa

Bebrs ir švītiņš no grauzēju sabiedrības krējuma. Pat pēc astoņu stundu graužamdienas Bebram muti grūti aizvērt, taču labi vien ir, jo Bebrs visā visumā ir lādzīgs un sirsnīgs šī pasaku meža iemītnieks. Ja savās ikdienas gaitās sastapsiet Bebru, viņa viesmīlība un siltums izpaudīsies deviņu koku mielastā. Desertiņš garantēts.

Foto: Kristaps Liepa

Šurum-burum Burvis ir bijis jūs, ir bijis mēs, ir bijis jūs un mūs, un mēs un jūs. Kad Burvis buras, rīb visa zeme, bet kad nāk, tad mirdz mūsu acis. Patiesībā Burvis nekad nenāk viens – aiz Burvja vienmēr stāv zīmes. Burvjus mēdz atpazīt pēc zižļiem un slotām. Slota nav Burvja buramrīks, tomēr lidoņi ir daļa no Burvja esības pamatiem.

Foto: Kristaps Liepa

Virtulis ir apaļš un pat ļoti labi, ka tā, jo Virtuļa pasaulē apaļš vienmēr asociējas ar prieku un līksmību. Dzīvo dzīvi labu mērķu vadīts un var arī drusciņ pakust, ja savā ceļā sastop beznosacījuma mīlestību. Virtuļa džems var būt dažādos toņos – zaļos, dzeltenos. Jo raibāks Virtuļa portfolio, jo raibāka dzīve visiem Virtuļa pielūdzējiem!

Foto: Kristaps Liepa

Fēnikss nav no tiem pasaku putniem, kas tikai žilbina ar savām krāšņajām spalvām. Piemīt filozofa cienīga ziņkāre par to, kas lido augstāk par citiem putniem. Taču Fēnikss arī mēdz paampelēties un neuztver dzīvi pārāk nopietni. Ar saviem cālīšiem labprāt kopā vītero zaļās pļavās, bet citādi karstasinīgais putns labāk jūtas ledainākās klimata zonās.

Foto: Kristaps Liepa

Planēta ir nedaudz cipargalva, tādēļ savu dzīvi skaita zvaigznēs. Diennaktī Planēta ap savu asi apgriežas 75 reizes, no kurām septītajā pret viņu ir pagriezti daudzi teleskopi. 30 apļos spēj kust Planētas kodols, bet četros tā ierotē vistuvāk saulei. Laika redzēt visas debess puses Planētai pietiek vienmēr.

Foto: Kristaps Liepa
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu