24. februārī pie Brīvības pieminekļa notiks atbalsta mītiņš Ukrainai

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto

24. februārī, dienā, kad apritēs jau otrais gads kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, Rīgā pie Brīvības pieminekļa notiks mītiņš "Kopā līdz uzvarai!". Pasākumā aicināts piedalīties ikviens, kurš atbalsta Ukrainas tautas cīņu par savas brīvības un demokrātijas saglabāšanu, informē Latvijas Pilsoniskā alianse. 

Interesenti aicināti pulcēties mītiņā "Kopā līdz uzvarai!" pie Brīvības pieminekļa 24. februārī, sākot no plkst. 12.30. Oficiālā programma sāksies plkst. 13.00.

"Šķiet neticami, bet tuvojamies jau trešajam Krievijas izraisītā pilna mēroga kara gadam Ukrainā. Tas nozīmē, ka mūsu solidaritātei un atbalstam šogad jābūt vēl spēcīgākam. Ukrainas tautas cīņa par brīvību un demokrātiju ir mūsu kopīga cīņa par mierīgu un taisnīgu pasauli. Aicinu visus vienoties kopīgā mītiņā pie Brīvības pieminekļa – lai Latvijas atbalsts Ukrainai tiek sadzirdēts gan Ukrainā, gan visā pasaulē," saka viena no pasākuma organizatorēm, Latvijas Pilsoniskās alianses vadītāja Kristīne Zonberga.

Pasākuma dalībniekus uzrunās vairākas Latvijas un Ukrainas amatpersonas un sabiedriskie aktīvisti. Vienlaikus parkā pie Brīvības pieminekļa darbosies ierakumu sveču darbnīcas un mantu ziedojumu punkti.

Aktuālā informācija par mītiņu tiks publicēta Latvijas Pilsoniskās alianses Facebook lapā. Pasākuma ieraksts Facebook lapā pieejams šeit.

Mītiņa dalībnieki aicināti ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus un svecītes, ko varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa un Ukrainas vēstniecības.

Mītiņu “Kopā līdz uzvarai!” rīko Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar domubiedriem – Gribu palīdzēt bēgļiem, Eiropas Kustība Latvijā un Tavi Draugi. Organizatori lūdz dalībniekus būt atbildīgiem un cieņpilni izturēties pret ikvienu pasākumā iesaistīto.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu