Batņa kaldina komandas uzvaru ar rezultatīvu piespēli

Latvijas hokejists Oskars Batņa
Latvijas hokejists Oskars Batņa Foto: @MikkelinJukurit (X/Twitter)

Latvijas hokejists Oskars Batņa trešdien Somijas čempionāta spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kamēr viņa pārstāvētā Mikeli "Jukurit" izcīnīja uzvaru.

Mikeli komanda savā laukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) tika pie panākuma pār Tamperes "Tappara".

Batņa tika pie rezultativitātes punkta otrajā periodā, kad pēc viņa un Jarko Imonena piespēlēm vairākumā vārtus guva Konsta Heleniuss.

Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 20 minūtes un 14 sekundes un atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un uzvarētiem diviem no astoņiem iemetieniem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP izbraukumā ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:2, 2:2) zaudēja Helsinku IFK. Tumānovs, spēlējot nepilnas četras minūtes, vienu reizi meta pa vārtiem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

"Jukurit" ar 90 punktiem 48 mačos ieņem trešo vietu 15 komandu konkurencē, bet Jiveskiles komanda ar 61 punktu 47 mačos ir 13.vietā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.