Sniega un apledojuma dēļ daudzviet Latgalē un Vidzemē apgrūtināta satiksme

LETA
Šoseja ziemā. Ilustratīvs attēls
Šoseja ziemā. Ilustratīvs attēls Foto: Shutterstock

Pirmdienas vakarā sniega un apledojuma dēļ satiksme apgrūtināta uz ceļiem daudzviet Latgalē un Vidzemē, kā arī dažviet Kurzemē, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) tīmekļvietnē publiskotā informācija.

Īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz autoceļiem Gulbenes apkārtnē, reģionālajiem autoceļiem Limbažu apkārtnē, kā arī uz autoceļa (P15) posmā no Ainažiem līdz Matīšiem.

Tāpat īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Zvejniekciema stacijas līdz Tūjas krustojumam.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi Vidzemē un Latgalē ir uz valsts, reģionālajiem un vietējās nozīmes autoceļiem Daugavpils, Krāslavas, Preiļu, Ludzas, Rēzeknes, Jēkabpils, Madonas, Balvu, Alūksnes, Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras apkārtnē.

Savukārt Kurzemē apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz vietējiem autoceļiem Saldus, Dobeles un Talsu apkārtnē, kā arī uz reģionālajiem un vietējiem nozīmes autoceļiem Ventspils, Kuldīgas un Tukuma apkārtnē.

Tāpat LVC informē, ka daļēji applūdis vietējais autoceļš Saulkrasti-Vidriži (V78) netālu no Ābelītēm, kur satiksme organizēta pa vienu braukšanas joslu. Savukārt uz Tallinas šosejas (A1) pie Liepupes noticis ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā satiksme arī ir organizēta pa vienu joslu.

Vienlaikus uz Rīgas apvedceļa (A5) Salaspils rotācijas aplī bojātas smagās automašīnas dēļ apgrūtināta satiksme Rīgas virzienā.

Jau ziņots, ka pirmdien sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 129 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu