Girgensons un "Sabres" komanda papildlaikā pārspēj "Wild"

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons 17. februārī Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā kopā ar Bufalo "Sabres" komandu izcīnīja panākumu papildlaikā.

"Sabres" viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0) pārspēja Minesotas "Wild", pārtraucot pretinieku četru panākumu sēriju.

Girgensons uz ledus bija desmit minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja divos iemetienos, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā pēc spēlētām 39 sekundēm "Sabres" vadībā izvirzīja Keisijs Mitlsteds, taču laukuma saimnieki atbildēja ar diviem precīziem metieniem, pārņemot vadību. Vispirms 1:1 panāca Joels Eriksons-Eks, bet vairākumā vārtus guva Deklans Krisholms, rezultātam kļūstot 2:1 mājinieku labā.

"Sabres" izlīdzināja rezultātu pamatlaika pēdējā minūtē, kad mājinieku vārtsargu pārspēja Dilans Kazenss, bet papildlaika otrajā minūtē Bufalo komandas uzvaras vārtus guva Henri Jokiharju.

Bufalo komandas vārtus sargāja Uko Peka Lūkonens, kurš atvairīja 30 metienus, kamēr otrā laukuma galā Filips Gustavsons tika galā ar 25 ripām.

"Sabres" ar 52 punktiem 54 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 13.pozīcijā.