"Gribēju braukt pēc striķa." Šomase par sabrukumu pēc skaļā skandāla Daugavpilī (7)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Evija Trifanova/LETA

Dziedātāja Liene Šomase raidījumā "Kad viņas satiekas" pirmo reizi atklāti pastāstīja par sabrukumu, kuru piedzīvoja pēc vaļsirdīgās izrunāšanās 2016. gadā kādā pasākumā Daugavpilī. Liene to sauc par smagāko periodu savā dzīvē.

2016. gadā Latvijas medijus pāršalca Šomases izgājiens kādā koncertā Daugavpils Kultūras pilī, kurā viņa lietoja necenzētu leksiku un skarbi izteicās par valsti, valdību un Saeimas deputātiem. Viņas uzstāšanās tika iemūžināta un nopludināta medijiem.

Nu viņa atzīst, ka šo laiku atminas kā smagāko savā dzīvē. Šomase atklāj, ka dzīves zemākajā punktā apsvērusi pat ideju par pašnāvību. "Gribēju braukt uz veikalu pēc striķa!" atklāta ir Liene.

Šomase atklāja, ka tobrīd vienīgais iemesls saņemties bija viņas meita, kura tolaik bija vēl pavisam maza. Saņemties palīdzēja arī bērnu un jauniešu radošā studija, kuru tolaik bija tikai uzsākusi.

Šomase pauž, ka apzināti pazudusi no publiskās telpas un tas viņai ļoti palīdzējis. Māksliniece gan neslēpj, ka cilvēki joprojām atceras šo gadījumu un mēdz to pieminēt gan sociālajos tīklos, gan pasākumos. "Vēl nesen kādā pasākumā dzirdēju cilvēkus sačukstamies: "Re, kur tā trakā." Es viņiem saku: "Gribat trako? Būs!" Es esmu ļoti laba aktrise un esmu iemācījusies spoguļot cilvēkus. Kādi jūs būsiet pret mani, tāda būšu pret jums," teic Šomase.

Pēc notikušā tolaik Liene publiski atvainojās, bet ne uzreiz. 

Vairāk skaties 1188.lv.

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu