"Holivudas kovbojs." Kremlis atbild uz Džo Baidena rupjajiem vārdiem par Putinu (7)

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kremļa runasvīrs Dmitrijs Peskovs.
Kremļa runasvīrs Dmitrijs Peskovs. Foto: Valery Sharifulin/Valery Sharifulin/TASS

Kremlis apgalvojis, ka Džo Baidens mēģinājis pataisīt sevi par "Holivudas kovboju", atbildot uz neseno Baidena runu, kurā viņš Vladimiru Putinu nodēvēja par "traku kuces dēlu", ziņo BBC.

Baidens izteica komentārus publiskā finansējuma vākšanas pasākumā 21. februārū Kalifornijā, pie reizes brīdinot par kodolkonflikta draudiem.

Atbildot uz Baidena vārdiem, Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs to nosauca par sliktu mēģinājumu tēlot "Holivudas kovboju".

Viņš piebilda, ka šādi vārdi "pazemo Ameriku".

Peskovs sacīja , ka Baidenam būtu jākaunas par saviem vārdiem par Putinu.

"Varu teikt, ka šādi nicinoši izteikumi no ASV līdera mutes diez vai kaut kādā veidā aizskars citas valsts vadītāju, īpaši prezidentu Putinu.

Bet tas ir milzīgs kauns pašai valstij, ASV. Ja valsts prezidents lieto šādu valodu,par to būtu jākaunas,” sacīja Peskovs.

Jau vēstīts, ka ASV prezidents Džo Baidens 21. februārī nosauca Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu par "traku kuces dēlu" publiskā līdzekļu vākšanas pasākumā Kalifornijas štatā.

"Mums ir traks kuces dēls (SOB) kā šis puisis Putins, un arī citi, un mums vienmēr ir jāuztraucas par kodolkonfliktu, bet eksistenciālais drauds cilvēcei ir klimats," Baidens sacīja īsā runā Sanfrancisko notikušajā pasākumā, kuru apmeklēja neliela reportieru grupa.

2022.gada janvārī Baidens bija nosaucis par "kuces dēlu" kādu ASV telekanāla "Fox News" žurnālistu.

Putinu, kurš 2022.gada februārī sāka Krievijas pilna apjoma iebrukumu Ukrainā, Baidens citos gadījumos ir nosaucis par "miesnieku" un "kara noziedznieku".

Saskaņā ar Baidena teikto ASV piektdien paziņos par jaunu sankciju paketi pret Krieviju saistībā ar opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija nāvi Krievijas cietumā.

Līdzekļu vākšanas pasākumā Sanfrancisko Baidens vārdiski uzbruka arī savam potenciālajam prezidenta vēlēšanu sāncensim Donaldam Trampam par to, ka viņš salīdzinājis savas juridiskās likstas ar Navaļnija likteni.

"Viņš salīdzināja sevi ar Navaļniju un sacīja - tā kā mūsu valsts ir kļuvusi par komunistu valsti, viņš tiek vajāts, līdzīgi kā tika vajāts Navaļnijs. Es nezinu, kā, pie velna, to var iedomāties," sacīja Baidens.

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu