Dženifera Lopesa atklāj, kāpēc pirmās plānotās kāzas ar Afleku tomēr nenotika

Apollo.lv
Foto: Reuters/ScanPix

Amerikāņu dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa jaunākajā dokumentālajā filmā par viņas dzīvi "The Greatest Love Story Never Told" pirmo reizi runāja par šķiršanos no aktiera Bena Afleka tālajā 2003. gadā.

"Mēs ar Benu izšķīrāmies trīs dienas pirms kāzām. Mums bija izplānotas milzīgas kāzas – ar 14 vedējiem un līgavas māsām, un trīs dienas pirms tām mēs vienkārši neizturējām spiedienu," atklāj Lopesa.

Afleks piebalso: "Katalizators tam bija pārāk lielā uzmanība mūsu privātajai dzīvei."

Dziedātāja atklāj, ka grūtākais šķiršanās procesā bija fakts, ka viņa zaudēja ne vien savas dzīves lielo mīlestību, bet arī labāko draugu.

Kā zināms, abi atjaunoja savas attiecības 2021. gadā. 

Vairāk par abu mīlasstāstu lasiet TVNET+. 

Kā zināms, 2005. gadā Afleks apprecējās ar aktrisi Dženiferu Gārneri, taču abu laulība izjuka 2018. gadā. Savukārt Lopesai aiz muguras ir jau veselas trīs laulības: no 1997. līdz 1998. gadam viņa bija precējusies ar aktieri Odžani Noa, no 2001. līdz 2003. gadam ar aktieri Krisu Džadu, bet no 2004. līdz 2014. gadam ar dziedātāju Marku Antoniju. Pēdējās laulības laikā slavenība kļuva par māmiņu dvīņiem Maksimiliānam un Emmei.

2019. gadā Lopesa paziņoja par saderināšanos ar kādreizējo beisbola spēlētāju Aleksu Rodrigesu, taču abi tā arī neapprecējās. Neilgi pēc attiecību izjukšanas Lopesa satuvinājās ar Afleku.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu