VIDEO Girgensons veicina "Sabres" uzvaru ar trīs spēka paņēmieniem

Papildināts 07:38, 1. marts, 2024

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien pielietoja trīs spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izcīnīja uzvaru.

"Sabres" viesos papildlaikā ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Tampabejas "Lightning" vienību.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 25 sekundes, no kurām 47 sekundes spēlēja mazākumā. Girgensons pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja visos trijos iemetienos un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Mača devītajā minūtē Breidens Points vairākumā vadībā izvirzīja "Lightning", uz ko viesi atbildēja ar Aleksa Taka precīzo metienu nepilnas trīs minūtes vēlāk. Otrās trešdaļās izskaņā Mičels Čefijs vēlreiz panāca vadību mājiniekiem, tomēr trešā perioda vidū Teidžs Tompsons vairākumā atguva līdzsvaru - 2:2.

Uzvaras vārtus "Sabres" labā papildlaika otrajā minūtē vairākumā guva Rasmuss Dālins.

"Sabres" ar 60 punktiem 60 spēlēs ieņem 13.vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems čempioni Vegasas "Golden Knights".