FOTO ⟩ Vairāki kilogrami narkotiku, automašīnas, skaidra nauda. Likumsargiem Rīgā pamatīgs ķēriens

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Valsts policija

Valsts policijas darbinieki saistībā ar iepriekš uzsāktu kriminālprocesu aizturēja kādu 1982. gadā dzimušu vīrieti par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā. Veicot kratīšanas vairākās adresēs, tika atsavinātas dažādas narkotiskās vielas, skaidra nauda, šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti un automašīnas.

Aizvadītajā mēnesī, 13. februārī, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 4. biroja darbinieki, Rīgā, Maskavas forštates rajonā, veicot speciālās izmeklēšanas darbības, noziedzīga nodarījuma brīdī aizturēja vienu personu par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā. Kriminālprocesa ietvaros Rīgā, tika veiktas kratīšanas gan personas dzīvesvietā, gan citās adresēs. Kopumā tika atsavināti aptuveni četri kilogrami narkotisko vielu, tajā skaitā 3,5 kg amfetamīna, 400 gramu marihuānas, 40 gramu kokaīna, 1300 subatex tablešu, divas automašīnas, skaidra nauda 1500 eiro un trīs šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti.

Jāpiemin, ka persona jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā par līdzīga rakstura darbībām.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253./1 panta trešās daļas, proti, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

FOTO: Valsts policijas reids Maskavas forštatē, Rīgā

Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Minētā persona tika aizturēta, un šobrīd turpinās aktīvs darbs kriminālprocesā.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu