Batņa gūst vārtus Somijas čempionāta spēlē

Latvijas hokejists Oskars Batņa
Latvijas hokejists Oskars Batņa Foto: Mikkelin Jukurit (X)

Latvijas hokejists Oskars Batņa piektdien Somijas čempionāta spēlē izcēlās ar precīzu metienu, taču viņa pārstāvētā Mikeli "Jukurit" piedzīvoja neveiksmi pēcspēles metienu sērijā.

"Jukurit" viesos ar rezultātu 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 0:1) piekāpās Lapēnrantas "SaiPa".

Batņa izcēlās ar precīzu metienu otrās trešdaļas izskaņā, gūstot vārtus vairākumā un panākot neizšķirtu 2:2.

Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 19 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā atzīmējās statistikā ar četriem metieniem pa vārtiem un uzvarētiem trīs no četriem iemetieniem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā mačā Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP savā laukumā ar 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) zaudēja Tamperes "Ilves". Tumānovs uz ledus bija četras minūtes un 16 sekundes un beidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl Hemēnlinnas HPK, Artūram Andžānam paliekot ārpus pieteikuma spēlei, izbraukumā ar 3:4 (0:1, 1:2, 2:1) atzina Vāsas "Sport" pārākumu.

"Jukurit" ar 95 punktiem 56 mačos ieņem piekto vietu 15 komandu konkurencē, JYP ar 67 punktiem 54 cīņās ir 13.vietā, bet pozīciju zemāk ar 55 punktiem 55 dueļos ir HPK.